Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 listopada 2019, 09:32

Nowy patch do RDR2 poprawia stabilność wersji PC

Zespół Rockstar Games udostępnił kolejny patch do pecetowej wersji Red Dead Redemption 2. Łatka koncentruje się na wyeliminowaniu wielu błędów, które powodowały zawieszanie się gry.

Nowy patch do RDR2 poprawia stabilność wersji PC - ilustracja #1
Od dnia premiery Rockstar Games wypuściło już kilka aktualizacji poprawiających błędy techniczne.

Studio Rockstar Games wypuściło nową aktualizację do pecetowej wersji gry Red Dead Redemption 2. Patch „waży” ok. 300 MB i koncentruje się na zwiększeniu stabilności produkcji.

Po zainstalowaniu łatki gra powinna zawieszać się znacznie rzadziej. Usunięto błędy, które skutkowały tym m.in. podczas zmiany urządzeń audio, przełączania między DirectX 12 i Vulkanem, czy modyfikowania ustawień graficznych. Wyeliminowano również problemy wizualne pojawiające się podczas zabawy z Vulkanem na komputerach z więcej niż jedną kartą graficzną.

Przypomnijmy, że Red Dead Redemption 2 zadebiutowało na PC 5 listopada tego roku. Obecnie gra dostępna jest tylko w Rockstar Games Launcher oraz serwisie Epic Games Store. W przyszłym miesiącu ukaże się również na Steamie, ale na razie nie podano dokładnego terminu.

Pecetowy debiut nie obył się bez wielu problemów technicznych. Gra wystartowała w tak złym stanie, że twórcy zmuszeni byli przeprosić fanów. W ramach rekompensaty zaoferowano graczom zestaw wirtualnych przedmiotów do Red Dead Online. Od czasu premiery ukazało się już kilka aktualizacji, ale jeszcze sporo czasu minie, nim wersja PC uzyska odpowiedni poziom dopracowania.

Debiut na pecetach przyniósł jednak również dobre wieści. Otworzyło to bowiem przed fanami nowe możliwości, pozwalając im zagłębić się w pliki gry i znaleźć odpowiedzi na pytania, które od dawna dręczyły społeczność RDR2.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Rockstar Games
  2. Gram w RDR2 na PC i – o rety – jaka to piękna katastrofa!
  3. Recenzja gry Red Dead Redemption 2
  4. Poradnik do gry Red Dead Redemption 2
  5. Kompendium wiedzy o Red Dead Redemption 2

ZASTRZEŻENIE:

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są w naszym serwisie. Dokładamy jednak wszelkich starań, żeby wybierać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.