Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lutego 2018, 10:08

autor: Aquma

Nowy Battlefield i Anthem na EA Play 2018

Firma Electronic Arts udostępniła informacje na temat imprezy EA Play 2018. Wydarzenie odbędzie się w Kalifornii, w dniach 9-11 czerwca. Zobaczyć będzie można na nim m.in. nowego Battlefielda oraz Anthem.

Kolejna edycja EA Play. Co tym razem pokaże wydawca? - Nowy Battlefield i Anthem na EA Play 2018 - wiadomość - 2018-02-23
Kolejna edycja EA Play. Co tym razem pokaże wydawca?

Electronic Arts poinformowało o tym, kiedy i gdzie odbędzie się tegoroczna edycja imprezy EA Play. Tym razem będzie ona miała miejsce w dniach 9-11 czerwca, w kalifornijskim teatrze Hollywood Palladium. W czasie tego wydarzenia zaprezentowany zostanie nowy Battlefield, a także wyczekiwane Anthem od studia BioWare (w tę pierwszą pozycję będzie można zagrać, w przypadku drugiej mowa jest jedynie o „poznaniu”). Nie zabraknie również nowych części gier spod znaku EA Sports oraz The Sims 4.

EA PLAY to wydarzenie umożliwiające zbliżenie się do naszych produkcji i siebie nawzajem niezależnie od tego, czy ktoś przybywa osobiście, ogląda naszą transmisję w Internecie czy też przegląda materiały przygotowane przez Waszych ulubionych youtuberów i liderów społeczności. Chodzi o pokazanie Wam wczesnych wersji gier, wysłuchanie Waszych opinii i przede wszystkim – zapewnienie frajdy w wielu spośród największych produkcji na świecie. (…) Tegoroczna trzydniowa impreza zapewni więcej możliwości zagrania w nasze produkcje w Palladium, a do tego wielu spośród najpopularniejszych youtuberów świata zaprezentuje rozgrywkę we wczesnych wersjach gier, w tym przeprowadzi transmisje bezpośrednio z imprezy, które każdy może sobie obejrzeć w domu – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym.

Bilety na imprezę będą dostępne wiosną i – co ważne – kompletnie za darmo. W związku z problemami, na które gracze narzekali w zeszłym roku, EA obiecuje też zupełnie nowy system rezerwacji, dzięki któremu łatwiej będzie zobaczyć tytuły, które nas interesują. Więcej informacji na temat EA Play 2018 znajdziecie klikając w poniższy link.

  1. EA Play 2018 - strona główna Electronic Arts
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.