Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2018, 13:53

Nowi operatorzy w Rainbow Six Siege, RTX zmierza do Battlefield 5 i inne wieści

Dziś piszemy o Kaidzie i Nomad – operatorach dołączających do Rainbow Six: Siege w operacji Wind Bastion, rychłym dodaniu technologii RTX do Battlefielda 5, najnowszym dodatku Onslaught do EVE Online i DLC Kuźnia do Shadow of the Tomb Raider. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Kaid i Nomad nowymi bohaterami w operacji Wind Bastion

W Rainbow Six nie brakuje imponujących zarostów. - Nowi operatorzy w Rainbow Six Siege, RTX zmierza do Battlefield 5 i inne wieści - wiadomość - 2018-11-14
W Rainbow Six nie brakuje imponujących zarostów.

Autorzy Tom Clancy's Rainbow Six: Siege przygotowują się do premiery nowej operacji Wind Bastion. Jak zwykle mają dość luźne podejście do sekretów, co oznacza, że subreddit produkcji pełen jest przecieków. Wczoraj udostępnione zostały przedwcześnie dwa zwiastuny – obrońcy Kaida (potwierdzonego potem oficjalnym wpisem Ubisoftu) i ofensywnej Nomad. Brodaty weteran Marokańskich Sił Specjalnych specjalizuje się w zabezpieczaniu wzmocnionych elementów lokacji za pomocą elektropazura Rtila. Gadżet działa podobnie jak akumulatory Bandita, lecz dodatkowo może naelektryzować obronne tarcze i sufitowe włazy. Nomad nie miała jeszcze swego oficjalnego przedstawienia, ale dostępny materiał wideo sugeruje, że posługuje się ona granatami wyrzucającymi przeciwników w powietrze.

Wszystkie szczegóły działania nowych operatorów poznamy podczas finałów Pro League 17 i 18 listopada.

Ray Tracing już niedługo w Battlefield 5

Firma Nvidia we współpracy z Electronic Arts ogłosiła w informacji prasowej (via Venture Beat), że już niedługo w Battlefield 5 wprowadzone zostanie wsparcie dla technologii Ray Tracing. Kombinacja łatki do gry i sterowników ma uruchomić tę opcję „w okienku premierowym tytułu”. Twórca kart grafiki wypuścił nową linię podzespołów we wrześniu tego roku. Dotychczas nie można było jednak sprawdzić potencjału nowej technologii RTX we własnym zakresie – żadna z gier nie wspierała jeszcze najnowszej nowinki.

Użytkownicy Origin Access i Origin Access Premier mogą grać w BF5 od 9 listopada, a oficjalny start produkcji zaplanowany został na 20 listopada 2018 roku. Standardowy okres premierowy to ok. miesiąca od daty debiutu i to w tym oknie możemy spodziewać się wprowadzenia RTX do gry.

EVE Online – premiera dodatku Onslaught

MMO EVE Online jest świetnym przykładem na to, że ta dość stara koncepcja rozgrywki nadal znajduje amatorów. Twórcy cały czas rozwijają też swoją platformę, a ostatnim owocem ich pracy jest darmowy dodatek Onslaught. Powyższy materiał wideo przybliża wszystkie nowinki w produkcji, a szczegóły znajdziecie we wpisie blogowym. Piloci mogą zbudować trzy nowe struktury kosmiczne, zasiąść za sterami statków Kikimora i Drekavac oraz stawić wspólnie czoła wyzwaniom PVP lub PvE w Abyssal Deadspace. Onslaught wprowadza także sporo zmian w balansie i poprawioną warstwę wizualną struktur Stargate.

Shadow of the Tomb Raider – dodatek Kuźnia

Uwaga, gorące! - Nowi operatorzy w Rainbow Six Siege, RTX zmierza do Battlefield 5 i inne wieści - wiadomość - 2018-11-14
Uwaga, gorące!

W grze Shadow of the Tomb Raider zagościło wczoraj nowe DLC Kuźnia, dostępne do zakupu cyfrowego na konsolach i platformie Steam. Dodatek obiecuje wycieczkę do zalanej lawą kuźni upadłych bogów, którą można zwiedzać w pojedynkę lub z partnerem kooperacyjnym. Oprócz satysfakcji z odkrycia sekretów Kuwak Yaku w dodatku udostępniono Larze dodatkową umiejętność Granadier, broń Umbrage 3-80 i strój Mamidło. Cena dodatku to ok. 21 zł.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Truck Simulation 19
 2. Spider-Man: Turf Wars
 3. Atelier Lulua: The Scion of Arland
 4. Spyro Reignited Trilogy
 5. Nippon Marathon
 6. Jump Force
 7. Fighting EX Layer
 8. Draugen
 9. Kingdom: Two Crowns
 10. Sword Art Online: Lost Song
 11. Sword Art Online: Fatal Bullet
 12. Cloudpunk

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Shadow of the Tomb Raider: Kuźnia zwiastun na premierę
 2. Parkitect zwiastun na premierę
 3. Paranoid zwiastun #1
 4. Little Misfortune zwiastun #1
 5. Steel Rats zwiastun na premierę
 6. Pro Fishing Simulator zwiastun #1
 7. Pokemon: Let's Go, Eevee! zwiastun #1
 8. Hydropuzzle zwiastun #1
 9. Battlefield V zwiastun na premierę
 10. 11-11: Memories Retold zwiastun na premierę
 11. Warcraft III: Reforged cinematic (PL)
 12. TSIOQUE zwiastun na premierę
 13. Surviving Mars: Space Race cechy gry
 14. Squad Alfa 12
 15. Iris.Fall zwiastun #1