Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeANDiOS
Okładka Truck Simulation 19 (AND)
OkładkaTruck Simulation 19 (AND)

Truck Simulation 19

Truck Simulator America

Gra symulacyjna, w której wcielamy się w kierowcę ciężarówki, opracowana przez polskie studio Jujubee. Truck Simulator America oddaje do naszej dyspozycji rozległą mapę.

Symulacje | ekonomiczne | samochodowe | ciężarówki | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Truck Simulation 19 Premiera

14lis2018

AND iOS

Truck Simulator America jest grą symulacyjną, w której wcielamy się w kierowcę ciężarówki. Produkcja została opracowana przez polskie studio Jujubee (autorów ciepło przyjętego Realpolitiks), a nakładem firmy Astragon Entertainment trafiła na urządzenia mobilne z systemem AND i iOS.

Mechanika

Jak sugeruje tytuł, Truck Simulator America zabiera nas w podróż do Stanów Zjednoczonych. Twórcy oddają do naszej dyspozycji rozległą mapę, na której znalazło się ponad czterdzieści miast, na czele z Nowym Jorkiem, San Francisco i Los Angeles. Zmagania rozpoczynamy na wschodnim wybrzeżu i stopniowo przesuwamy się w głąb lądu, by w rezultacie zjawić się na przeciwległym krańcu kontynentu.

Po amerykańskich drogach poruszamy się za kierownicą licencjonowanych ciężarówek marek Kenworth oraz Mack; deweloperzy pozwalają nam nie tylko na wybór przyczep, lecz także na modyfikację poszczególnych pojazdów. Przewożąc rozmaite ładunki, musimy pamiętać o fotoradarach, jak i o konieczności tankowania paliwa czy odpoczynku w motelu. Z czasem zaczynamy zarabiać „prawdziwe” pieniądze; jako właściciele dobrze prosperującej firmy możemy stopniowo powiększać swoją flotę i zatrudniać innych kierowców.

Kwestie techniczne

Wydany na platformę AND i iOS Truck Simulator America posiada trójwymiarową grafikę. Choć wirtualne miasta nie stanowią wiernych kopii swych rzeczywistych odpowiedników, znajdziemy w nich najbardziej charakterystyczne miejsca. Inaczej mają się sprawy z ciężarówkami, które przygotowano w oparciu o rzeczywiste modele.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Truck Simulation 19: Odpowiednia dla każdego wieku.

AND
iOS