Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2015, 19:28

autor: Konrad "Medium" Kaczmarczyk

Nowe nagranie z gry Pro Evolution Soccer 2016

Podczas tegorocznych targów gamescom ukazano nowe nagranie z gry, za którą odpowiada japoński koncern Konami, czyli Pro Evolution Soccer 2016. Na materiale wideo uwieczniono m.in. efektowne sztuczki piłkarskie, piękne strzały na bramkę oraz humorystyczne cieszynki. Zobaczcie sami, jak sprawuje się nadchodząca odsłona serii na najnowszym nagraniu.

Nowe nagranie z gry Pro Evolution Soccer 2016 - ilustracja #1

Na jednej z największych imprez growych nie mogło zabraknąć najnowszej odsłony piłkarskiej serii od Konami. Oczywiście mowa o Pro Evolution Soccer 2016, które podczas tegorocznych targów gamescom odnotowało swoją obecność. Wszystko za sprawą świeżutkiego materiału wideo, przygotowanego w celach promocji nadchodzącej pozycji. Nagranie ukazuje ekwilibrystyczne kiwki, potężne strzały, animacje piłkarzy i ich cieszynki, którymi świętują zdobyte bramki. Przypominamy, że już 13 sierpnia Konami udostępni demonstracyjną wersję gry. Niestety pecetowcy na tę chwilę będą musieli obejść się smakiem, ponieważ takowa, okrojona odsłona będzie dostępna wyłącznie dla użytkowników konsol PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One oraz Xbox 360. Za pośrednictwem Twittera twórcy poinformowali, że w demie zagramy na dwóch stadionach. Ponadto gracze otrzymają możliwość rozgrywania swoich meczów drużynami narodowymi, jednym niemieckim klubem, dwoma włoskimi i dwoma brazylijskimi.

Osoby, które zdecydowały się uczestniczyć w targach gamescom mogą samodzielnie przetestować najnowszą odsłonę piłkarskiej serii japońskiego koncernu Konami. Pełna wersja Pro Evolution Soccer 2016 ukaże się 17 września bieżącego roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach osobistych. Już teraz możecie składać zamówienia przedpremierowe, aby z chwilą debiutu zasiąść przed monitorem. Na temat zmian, jakie zostaną wprowadzone do rozgrywki, możecie poczytać w naszym poprzednim newsie.

Seria Pro Evolution Soccer jest rozwijana przez japońską firmę Konami od 1996 roku. Tegoroczna odsłona, wydana na 20-lecie marki, wprowadza do rozgrywki solidny powiew świeżości w postaci usprawnionej sztucznej inteligencji czy ulepszonego sterowania. Nowością względem ostatnich odsłon serii jest zmienna pogoda, która będzie stanowić miły dodatek podczas piłkarskiej przygody.