Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2010, 08:48

Nowe materiały graficzne z L.A. Noire

Powoli rozkręca się maszyna marketingowa związana z L.A. Noire. Team Bondi wypuściło właśnie na świat spory zestaw screenów z tej intrygującej produkcji.

Powoli rozkręca się maszyna marketingowa związana z L.A. Noire. Team Bondi wypuściło właśnie na świat spory zestaw screenów z tej intrygującej produkcji.

 

Nowe materiały graficzne z L.A. Noire  - ilustracja #1

 

Gra ma być jedną z największych premier tego roku. W nagraniach dubbingowych bierze udział ponad 300 aktorów, a scenariusz liczy 2200 stron. Według różnych źródeł stworzenie tego tytułu pochłonęło około 50 milionów dolarów. Czy gra prezentuje się wystarczająco imponująco, by uzasadnić takie nakłady możecie sprawdzić oglądając bogatą galerię screenów:

Rozgrywka w L.A. Noire koncentrować ma się na prowadzeniu śledztw – dokładnym przeszukiwaniu miejsca zbrodni, zbieraniu dowodów, rozmawianiu ze świadkami oraz przesłuchiwaniu podejrzanych. Wzorem tytułów takich jak Mass Effect oraz Heavy Rain w grze znajdzie się rozbudowany system prowadzenia dialogów.

Premiera L.A. Noire zapowiadana jest na jesień tego roku, w wersjach przeznaczonych na Xboksa 360 i PlayStation 3. Dotrzymanie tego terminu nie jest jednak pewne. Wydawca ostrzegł, że gra może zaliczyć poślizg. Należy pamiętać, że 2K Games planuje na ten rok również debiut podobnej klimatami Mafii II i ciężko sobie wyobrazić, by firma wypuściła obydwie te produkcje blisko siebie.

Nowe materiały graficzne z L.A. Noire  - ilustracja #2
Nowe materiały graficzne z L.A. Noire  - ilustracja #3
Nowe materiały graficzne z L.A. Noire  - ilustracja #4
Nowe materiały graficzne z L.A. Noire  - ilustracja #5