Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 września 2017, 08:57

autor: Góral

Nowe Humble Bundle - w ofercie m.in. Śródziemie: Cień Mordoru

W kolejnej paczce Humble Bundle za stosunkowo niewielkie pieniądze możecie załapać się na kilka bardzo dobrych produkcji, w tym Śródziemie: Cień Mordoru.

Organizatorzy Humble Bundle wystartowali z kolejną akcją, na którą zdecydowanie powinniście zwrócić uwagę. W nowej paczce nazwanej Humble Very Positive Bundle 2 znajduje się bowiem kilka bardzo fajnych produkcji, w tym Śródziemie: Cień Mordoru. Promocja rozpoczęła się niedawno, więc na dokonanie zakupu macie mnóstwo czasu – blisko dwa tygodnie. Zestaw jak zwykle podzielono na kilka progów. Za dowolną kwotę (kody na Steama otrzymacie po dokonaniu wpłaty w wysokości co najmniej 1 dolara) otrzymacie:

  • RIVE – dwuwymiarowa strzelanka, w której kierujemy zwinnym robotem;
  • Neon Chrome – strzelanka typu top-down od twórców Crimsonland;
  • Dungeon Souls – gra roguelike dungeon crawler inspirowana m.in. Risk of Rain.
Przed premierą Cienia Wojny warto nadrobić Śródziemie: Cień Mordoru. - Nowe Humble Bundle - w ofercie m.in. Śródziemie: Cień Mordoru - wiadomość - 2017-09-20
Przed premierą Cienia Wojny warto nadrobić Śródziemie: Cień Mordoru.

Aby osiągnąć drugi próg, należy przelać sumę równą średniej z wszystkich wpłat. W momencie pisania wiadomości jest to 6,91 dolara (około 25 zł). W zamian otrzymujecie wymienione wcześniej produkcje oraz:

  • Śródziemie: Cień Mordoru – przygodowa gra akcji osadzona w uniwersum Władcy Pierścieni;
  • Ultimate Chicken Horse – ciekawa platformówka przeznaczona przede wszystkim do multiplayera, w której sami tworzymy poziomy;
  • Oxenfree – prosta przygodówka w klimatach paranormalnego horroru, z bardzo ciekawym systemem dialogów.

By załapać się na gry z trzeciego progu, musicie wydać 10 dolarów (około 36 zł). Dzięki temu zgarniecie wszystkie wymienione do tej pory tytuły, a także:

  • Death Road to Canada – survivalowa gra akcji 2D, w której staramy się pokonać trasę z Florydy do jednego z miast w Kanadzie;
  • Beat Cop – polska przygodówka od studia Pixel Crow, któremu pomagała ekipa 11 bit studios. W grze poznajemy losy detektywa wrobionego w morderstwo.

Oprócz tego dostępna jest jeszcze jedna opcja. Wydając 80 dolarów (około 287 zł), otrzymacie wszystkie produkcje, a także nadchodzące Śródziemie: Cień Wojny w dniu premiery i koszulkę z motywem z tej gry. Na koniec należy jeszcze wspomnieć, że do zamówień dodawane są niektóre ścieżki dźwiękowe, a część wpłaty można przekazać na cele charytatywne.

  1. Humble Very Positive Bundle 2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.