Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 czerwca 2022, 15:58

Nowe gry w Game Pass - m.in. Far Cry 5 i Total War: Three Kingdoms

Poznaliśmy listę gier, które trafią do Game Passa w drugiej połowie czerwca. Tym razem jest ona krótka, ale treściwa, bowiem w ramach usługi Microsoftu zagramy w takie produkcje jak: Far Cry 5, FIFA 22 i Total War: Three Kingdoms.

Poznaliśmy listę tytułów, które trafią do usług PC/Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate w drugiej połowie czerwca. Tym razem nie ma ich wiele, ale i tak każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługuje udostępnienie w ramach abonamentu Microsoftu gry Far Cry 5 – drugiej dużej pozycji z portfolio Ubisoftu po Assassin’s Creed: Origins – a także strategii Total War: Three Kingdoms.

O pozostałych produkcjach, które zostaną dodane do oferty – takich jak FIFA 22wiemy już od jakiegoś czasu. Pełną listę (wraz z platformami i datami) znajdziecie poniżej.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Nowości w Game Passie:

Game Pass wkrótce opuszczą:

  • FIFA 20 (PC i konsole) – niedostępne od 30 czerwca
  • Jurassic World Evolution (konsole i chmura) – niedostępne od 30 czerwca
  • Last Stop (PC, konsole i chmura) – niedostępne od 30 czerwca
  • MotoGP 20 (PC, konsole i chmura) – niedostępne od 30 czerwca

Część tytułów jest regularnie usuwana z Game Passa i nie inaczej będzie w drugiej połowie czerwca. Nie ma ich na szczęście zbyt wiele, choć trochę szkoda całkiem niezłej przygodówki Last Stop. Jeśli jednak się pospieszycie, to jeszcze zdążycie w nią zagrać. Natomiast kolejne pozycje, które znajdą się w Game Passie, zostaną ujawnione na przełomie czerwca i lipca.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej