Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2016, 12:15

autor: Entelarmer

Nowa gra Ubisoftu położy nacisk na rozgrywkę sieciową

Alain Martinez z firmy Ubisoft ujawnił, że zapowiedziana w zeszłym tygodniu nowa gra francuskiego dewelopera skorzysta z formuły zastosowanej w Tom Clancy's The Division. Oznacza to, że tytuł będzie nastawiony na rozgrywkę sieciową, ale zaoferuje też solidny tryb dla jednego gracza.

Na nowego Asasyna przyjdzie nam ździebko poczekać, ale na brak produkcji Ubisoftu raczej nie będziemy narzekać. - Nowa gra Ubisoftu położy nacisk na rozgrywkę sieciową, ale nie zabraknie w niej kampanii solowej - wiadomość - 2016-02-19
Na nowego Asasyna przyjdzie nam ździebko poczekać, ale na brak produkcji Ubisoftu raczej nie będziemy narzekać.

Kiedy w zeszłym tygodniu potwierdzono pogłoski na temat zmiany cyklu wydawniczego gier z serii Assassin’s Creed, dyrektor firmy Ubisoft Alain Martinez niejako przy okazji wspomniał o planowanej zupełnie nowej marce AAA o „sporym potencjale”. Niestety, zarówno wtedy, jak i w najnowszym oświadczeniu nie zdradził niemal żadnych konkretnych informacji. Jak podaje serwis Gamespot, Martinez, zapytany przez jednego z analityków o studio tworzące grę, jej przynależność gatunkową oraz tryb sieciowy ograniczył się do odpowiedzi na to ostatnie pytanie. Nowa produkcja ma pójść śladem Tom Clancy’s The Division oraz For Honor. Innymi słowy, będzie nastawiona przede wszystkim na multiplayer, ale z „mocną” kampanią single player. Więcej informacji ma zostać ujawnionych najpóźniej w trakcie majowego spotkania z inwestorami, co mogłoby oznaczać, że z nową produkcją Ubisoftu spotkamy się na czerwcowych targach E3. Sama gra ma zadebiutować w nowym roku fiskalnym, a więc w okresie pomiędzy 1 kwietnia bieżącego roku a 31 marca 2017 roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.