Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2014, 10:38

autor: Sarge

Nosgoth - zobacz gameplay z darmowej gry akcji w uniwersum Legacy of Kain

Studio Psyonix zaprezentowało trwające łącznie niemal godzinę materiały wideo z darmowej gry sieciowej Nosgoth, która obecnie znajduje się w fazie zamkniętych testów alfa. Produkcja jest osadzona w uniwersum znanym z popularnej serii Legacy of Kain.

NOSGOTH:
  • Sieciowa gra akcji free to play
  • Produkcja osadzona w uniwersum Legacy of Kain
  • Gra jest tworzona wyłącznie z myślą o PC
  • Obecnie trwają zamknięte testy wersji alfa
  • Data premiery końcowego produktu nie jest znana

Studio Psyonix udostępniło trzy filmy prezentujące rozgrywkę w grze free to play Nosgoth, osadzonej w uniwersum serii Legacy of Kain. Przygotujcie się łącznie na niemal godzinę materiałów wideo, które powiedzą Wam trochę więcej na temat nadchodzącej produkcji. W pierwszym i trzecim nagraniu twórcy omówili drużynowe potyczki w ramach trybu Team Deathmatch. Z kolei w drugim możemy zobaczyć, jak wygląda opcja rozgrywki Siege. Deweloper po raz pierwszy pokazał też klasę Wampira, choć nie zabrakło również prezentacji innych postaci, którymi będziemy mogli pokierować w grze. Wygląda na to, że po Nosgoth możemy spodziewać się całkiem dynamicznej rozgrywki z akcją obserwowaną z perspektywy trzeciej osoby, w której ważne będzie wykorzystanie unikalnych zdolności kierowanego wojownika.

Nosgoth to sieciowa gra akcji oparta na modelu biznesowym free to play. Oznacza to, że produkcja studia Psyonix będzie dostępna zupełnie za darmo, choć pojawi się w niej system opcjonalnych mikropłatności. Obecnie twórcy przyjmują zapisy do zamkniętych beta testów – jeśli chcecie wziąć w nich udział, powinniście zgłosić się na oficjalnej stronie internetowej. Data premiery pełnej wersji nie jest jeszcze znana.