Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 października 2013, 13:23

autor: Marcin Skierski

Wieści ze świata (Nosgoth, WWE 2K14, Dark Matter, Nintendo) 22/10/13

Dziś piszemy m.in. o podejściu firmy Nintendo do opcji Cross-Play, zamkniętych beta testach gry Nosgoth, przepustce Season Pass do WWE 2K14, a także możliwości zwrotu pieniędzy nabywcom Dark Matter w serwisie GOG.com. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Monaco: What’s Yours Is Mine

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Monaco: What's Yours Is Mine. Dzieło studia Pocketwatch Games możecie aktualnie nabyć 60% taniej. Obecnie produkcja kosztuje 4,39 euro (ok. 20 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

WWE 2K14

Firma 2K Games ogłosiła, że przyszli posiadacze gry WWE 2K14 w wersji na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 będą mogli zakupić przepustkę Season Pass. Da ona dostęp do wszystkich dodatków DLC, jakie zostaną wydane na potrzeby tego tytułu. Season Pass będzie kosztować 19,99 dolarów (ok. 60 zł bez podatku VAT), czyli o 25% mniej, niż trzeba by było zapłacić za wszystkie rozszerzenia oddzielnie. WWE 2K14 zadebiutuje 2 listopada w Europie na PlayStation 3 i Xboksie 360.

Nosgoth

Firma Square Enix ogłosiła, że od tej pory mieszkańcy Stanów Zjednoczonych i Europy mogą zgłaszać chęć udziału w zamkniętych beta testach gry Nosgoth. Aby to zrobić, musicie zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej. Nosgoth to trzecioosobowa, sieciowa gra akcji typu free to play, osadzona w uniwersum znanym z serii Legacy of Kain.

Nosgoth to sieciowa gra free to play w uniwersum serii Legacy of Kain

Dark Matter

Serwis cyfrowej dystrybucji GOG.com oferuje możliwość zwrotu pieniędzy wszystkim nabywcom gry Dark Matter, którzy nie są zadowoleni z zakupu. Wynika to z faktu, że opis Dark Matter na łamach GOG.com nie do końca odpowiadał temu, co oferuje tytuł niezależnego zespołu InterWave Studios. 21 października o godzinie 17:00 serwis GOG.com zaktualizował kartę produktu, by lepiej określała zawartość Dark Matter. Osoby, które zakupiły grę przed tą zmianą, mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy lub wymianę na inny tytuł o takiej samej lub mniejszej wartości. Wystarczy skontaktować się ze wsparciem technicznym GOG.com.

Nintendo

Firma Nintendo potwierdziła serwisowi VG247, że Disney Infinity, Cubeman 2 oraz Pure Chess to pierwsze gry wspierające funkcję wspólnej zabawy w trybie multiplayer pomiędzy posiadaczami wersji na 3DS-a lub Wii U a użytkownikami edycji na inne platformy sprzętowe. Oznacza to, że nabywcy 3DS-a lub Wii U będą mogli w wymienionych produkcjach zagrać przez sieć z osobami grającymi na PC i konsolach firm Sony oraz Microsoft. Co ciekawe, Nintendo zamierza wspierać to rozwiązanie w kolejnych tytułach. Jest to dość zaskakujące, jako że do tej pory mieliśmy do czynienia co najwyżej z możliwością wspólnej gry między posiadaczami różnych platform sprzętowych tego samego producenta (np. PlayStation 3 z PlayStation Vita lub Wii U z 3DS-em).

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Titanfall
 2. Nosgoth
 3. Just Dance Kids 2014
 4. Airscape: The Fall of Gravity
 5. The Stanley Parable

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. The Stanley Parable – zwiastun na premierę
 2. Ryse: Son of Rome – zwiastun fabularny
 3. Madden NFL 25 – zwiastun rozgrywki
 4. X Rebirth – Fight – trailer
 5. Call of Duty: Ghosts – zwiastun rozgrywki
 6. Battlefield 4 – reklama telewizyjna #2
 7. Warface – zwiastun na premierę
 8. Batman: Arkham Origins – rozgrywka z komentarzem twórców