Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWiiWiiUX360
Okładka Just Dance Kids 2014 (Wii)
OkładkaJust Dance Kids 2014 (Wii)

Just Dance Kids 2014

Just Dance Kids 2014 to gra rytmiczno-taneczna wyprodukowana przez studio Land Ho! z myślą o najmłodszych odbiorcach. Gracze mają okazję wykonać układy choreograficzne do 30 popularnych utworów muzyki pop i rock'n'roll.

Towarzyskie | Kinect | dla dzieci | muzyczne | taneczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Just Dance Kids 2014 Premiera

22paź2013

X360 Wii WiiU

producent: LAND HO! wydawca: Ubisoft

Just Dance Kids 2014 jest trzecią odsłoną adresowanego do młodszych wiekiem odbiorców sub-cyklu serii Just Dance. Produkcja studia Land Ho! stanowi rozwinięcie pomysłów znanych z gier Just Dance Kids (2010) i Just Dance Kids 2 (2011).

Podobnie jak w „dorosłym” Just Dance, zadanie stawiane przed graczami to wykonanie choreografii tanecznej do popularnych przebojów muzycznych zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Ocenie podlegają m.in. wyczucie rytmu oraz precyzja ruchów. Poziom trudności poszczególnych układów tanecznych dostosowany został do możliwości dzieci i uwzględnia szreg ograniczeń związanych z zakresem ruchu młodych wiekiem tancerzy.

Gra oferuje wiele wariantów rozgrywki, pozwalając na zabawę zarówno w trybie jedno-, jak i wieloosobowym. Wśród nowości wprowadzonych w Just Dance Kids 2014 uwagę zwraca przede wszystkim możliwość jednoczesnego występu czterech tancerzy.

Z uwagi na fakt, iż gra przeznaczona jest dla najmłodszych odbiorców, deweloperzy zadbali o rozbudowane narzędzia kontroli rodzicielskiej. Dorośli mają możliwość decydowania o wyborze utworów i kolejności ich odtwarzania, a także posiadają wgląd do systemu statystyk, w którym odczytać można m.in. dane o ilości kalorii spalonych przez pociechy w trakcie zabawy (funkcja fitness tracker).

Oprawa audiowizualna Just Dance Kids 2014 nie odbiega jakością od standardów wytyczonych przez współczesne gry taneczne. Na ścieżce dźwiękowej znalazło się 30 popularnych utworów muzyki pop i rock'n'roll – począwszy od coverów klasyków pokroju Footloose czy Do You Love Me (Now That I Can Dance), aż po całkiem współczesne przeboje jak Hit The Lights, One Thing, bądź Vivir Mi Vida.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran / gorące krzesło   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Just Dance Kids 2014

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Just Dance Kids 2014 Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect
X360
Wii
WiiU