Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2021, 16:00

autor: AlexB

NiOh 2: Complete Edition - zwiastun prezentuje usprawnienia na PC

W sieci pojawił się nowy trailer NiOh 2: Complete Edition, czyli wydania produkcji z 2020 roku od studia Team Ninja wzbogaconego o trzy fabularne DLC. Skupia się on na prezentacji funkcji, które znajdą się w pecetowej wersji tytułu.

Listopadowa zapowiedź NiOh 2: Complete Edition z pewnością ucieszyła wielu miłośników produkcji spod znaku soulslike, a zwłaszcza tych preferujących zabawę na PC. Nie tylko otrzymają oni pełne wydanie produkcji studia Team Ninja z 2020 roku, w skład którego wejdą trzy fabularne DLC, ale również będą mogli się cieszyć z szeregu usprawnień technicznych, takich jak HDR, obsługa rozdzielczości 4K i ultraszerokich monitorów, w tym o wysokiej częstotliwości odświeżania (144 Hz), brak blokady 60 FPS, pełne wsparcie dla myszki i klawiatury itp. Prezentację tych udogodnień możecie zobaczyć na najnowszym trailerze pakietu, który dziś ujrzał światło dzienne. Zamieszczamy go poniżej:

NiOh 2: Complete Edition zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz PlayStation 5 (gdzie trafi również zremasterowana pierwsza część) 13 marca tego roku. Na wszystkich tych platformach tytuł będzie dostępny w polskiej wersji językowej (obejmującej napisy).

Na koniec przypominamy jeszcze, że zgodnie z planami firmy Koei Tecmo, czyli wydawcy serii NiOh, jej trzecia część najprawdopodobniej nigdy nie powstanie. Japończycy chcą się bowiem skupić na inwestowaniu w inne projekty.

  1. Oficjalna strona gry NiOh 2
  2. Recenzja NiOh 2 – gry, w której chcesz zginąć tysiąc razy
  3. NiOh 2 – poradnik do gry