Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Stadlbauer Press Release" 18 sierpnia 2011, 01:28

Nintendo ujawnia datę premiery The Legend of Zelda: Skyward Sword

Każda legenda ma swój początek - nadszedł czas, aby go poznać, w kolejnej odsłonie jednej z najlepiej ocenianych serii w historii gier wideo. The Legend of Zelda: Skyward Sword będzie miało swoją premierę już 18 listopada tego roku.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Każda legenda ma swój początek - nadszedł czas, aby go poznać, w kolejnej odsłonie jednej z najlepiej ocenianych serii w historii gier wideo. The Legend of Zelda: Skyward Sword będzie miało swoją premierę już 18 listopada tego roku. Nintendo przygotowało również specjalny prezent dla starych i nowych fanów serii. We wrześniu, na DSiWare™ udostępniona będzie do pobrania za darmo The Legend of Zelda™: Four Swords. Uczcimy w ten sposób 25-lecie serii The Legend of Zelda™.

The Legend of Zelda™: Skyward Sword stanowi fundament dla wydarzeń w The Legend of Zelda™: Ocarina of Time™, która jest często wymieniana jako jedna z najlepszych gier wszechczasów, gra, która umożliwi graczom podróżowanie po różnorodnych światach, łącząc swobodną eksplorację lokacji naziemnych oraz niezwykłe wyprawy w chmurach. Wszystko to za pomocą wykorzystania kontrolera ruchu Wii MotionPlus™. Tytuł wyróżniała będzie niesamowita oprawa graficzna i doskonały soundtrack.

The Legend of Zelda™: Four Swords dostępna będzie za darmo w usłudze Nintendo DSiWare już we wrześniu. Gra z pewnością umili gorący czas oczekiwania na The Legend of Zelda™: Skyward Sword.