Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2014, 06:49

Niezależny The Forest poradził sobie lepiej od Watch_Dogs. Top 10 Steam (1 - 7 czerwca)

The Forest i The Stomping Land były najlepiej sprzedającymi się grami w ubiegłym tygodniu na popularnej platformie cyfrowej dystrybucji Steam. Zapoznaj się z pierwszą dziesiątką bestsellerów, wśród których nie mogło oczywiście zabraknąć największych komercyjnych hitów ostatnich tygodni.

Teoretycznie ubiegły tydzięń powinien należeć do Watch_Dogs, ale nie. Pomimo wielomilionowej sprzedaży, na Steamie królują indyki. Survivalowa przygoda w wielkim lesie czyli The Forest oraz multiplayerowa zabawa z dinozaurami - The Stomping Land. Mali deweloperzy nie boją się odważnych decyzji dotyczących środowiska i mechaniki gry i jak widać, gracze potrafią to docenić.

Dzięki solidnym wyprzedażom do pierwszej dziesiątki dokoptowały rownież dwie świetne bijatyki wprost od Eda Boona, czyli Injustice i Mortal Kombat. Wolfenstein: The New Order dopiero na miejscy ósmym, co również może nieco dziwić w kontekście świetnych ocen, jakie ta gra zbierała od dnia premiery.

1.

The Forest

2.

The Stomping Land

3.

Watch_Dogs

4.

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition

5.

DayZ

6.

PAYDAY 2

7.

Mortal Kombat Komplete Edition

8.

Wolfenstein: The New Order

9.

Counter-Strike: Global Offensive

10.

Rust

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Forest

The Forest