Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Licomp Empik Multimedia Press Release 14 października 2003, 14:41

Niespodzianka od LucasArts

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

W aktualnym planie wydawniczym Activision pojawił się nowy tytuł! Nazywanie tej gry zupełnie nową, nieznaną, zdecydowanie mija się z prawdą. Najbardziej oczekiwany RPG ostatnich miesięcy, a przez fanów serii - ostatnich lat.... - to odpowiednie określenie!

W imieniu firmy LEM miło mi Państwa poinformować, że „Star Wars Knights of the Old Republic” na komputery PC, wspólna produkcja LucasArts oraz studia BioWare Corp., ujrzy światło dzienne dokładnie 28 listopada 2003. Oficjalna strona gry „Star Wars Knights of the Old Republic” - www.swkotor.com

W najbliższym czasie postaramy się przekazać Państwu więcej informacji na temat tej nieoczekiwanej w tym roku (!!!), ale jakże pożądanej przez wielu, premiery.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars: Knights of the Old Republic