Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2003, 18:46

autor: Kull

Nieoczekiwane nowiny z CDV dotyczące Luli 3D, Combat Mission 3, Psychotoxic i Sabotain

Niemiecki wydawca gier CDV Software wydał oświadczenie, które pokrótce przedstawia się następująco: zawieszono tytuły Psychotoxic i Sabotain, wydanie Lula 3D przesunięto na rok 2004, zaś Combat Mission 3 - Arika Korps pojawi się już w listopadzie.

Niemiecki wydawca gier CDV Software wydał oświadczenie, które pokrótce przedstawia się następująco: zawieszono tytuły Psychotoxic i Sabotain , wydanie Lula 3D przesunięto na rok 2004, zaś Combat Mission 3 - Arika Korps pojawi się już w listopadzie.

Nieoczekiwane nowiny z CDV dotyczące Luli 3D, Combat Mission 3, Psychotoxic i Sabotain - ilustracja #1

 

Sabotain to gra inspirowana takimi filmami jak „Piąty Element”, gatunkowo zaś przynależy do gier akcji z elementami RPG. Psychotoxic natomiast to typowa gra akcji z fabułą w 2020 roku i widokiem FPP. Do obu produktów były udostępniane screeny i różnej maści informacje promocyjne, na naszym serwisie pojawiła się nawet zapowiedź Psychotoxic i co tutaj dużo mówić - wielu graczy wiązało z tymi tytułami jakieś nadzieje. Tymczasem wydawca CDV Software nagle podaje, jakoby prace nad obiema grami zostały wstrzymane i najprawdopodobniej nigdy nie ujrzą one światła dziennego. Przyczyną są ostatnie testy obu produktów, które delikatnie mówiąc nie spełniły minimalnych wymogów wydawcy.

Istnieją co prawda plotki, jakoby programiści odpowiedzialni za Psychotoxic dostali czas do lutego 2004 na wprowadzenie poprawek do gry (głównie w sferze grywalności i fizyki) i ponownie poddali ją testom, jednakże w obliczu informacji CDV „...have been cancelled...” wydaje się, że obie gry są już jedną nogą na cmentarzysku gier komputerowych

Nieco przyjemniejszą nowiną jest to, że Combat Mission 3 - Arika Korps, kolejna część klasycznej strategii Combat Mission ukaże się pod koniec listopada tego roku. Trzecia część serii gier o II Wojny Światowej przeniesie nas na tereny Północnej Afryki, Włoch, oraz na Sycylię i Kretę w latach 1940 - 1945. Więcej o grze możecie poczytać w Encyklopedii , tymczasem kilka słów o grze – Lula 3D . Kto zna poprzednią część wie o co chodzi, kto nie kojarzy tytułu (a raczej imienia „Lula”), z przyjemnością wszystko wytłumaczę. Skojarzenia z Larą Croft są tutaj jak najbardziej na miejscu, obie bowiem panie zostały podobnie obdarzone przez naturę, obie jednak pracują w nieco odmiennych branżach. W pierwszej części strategiczno-ekonomicznej gry (Lula: The Sexy Empire – 1998 rok) nasza bohaterka wystąpiła w roli początkującej gwiazdki porno. Tym razem w pełnym środowisku 3D, Lula pokaże swoje wdzięki jako producentka filmów erotycznych. Producent zapewnia, że w grze Lula 3D dzięki zastosowaniu technologii motion capture taniec wirtualnej panienki na rurce będzie naprawdę realistyczny. Fani gry, będą mogli zagrać w swoją maksymalnie erotyczną grę już na początku 2004 roku. Tymczasem zapraszam do oglądnięcia prowokacyjnych screenów z Lulą ;-) :

 

Nieoczekiwane nowiny z CDV dotyczące Luli 3D, Combat Mission 3, Psychotoxic i Sabotain - ilustracja #2
Nieoczekiwane nowiny z CDV dotyczące Luli 3D, Combat Mission 3, Psychotoxic i Sabotain - ilustracja #3