Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Sabotain: Break the Rules (PC)
OkładkaSabotain: Break the Rules (PC)

Sabotain: Złam Zasady PC

Sabotain: Break the Rules

Sabotain: Złam Zasady to gra akcji z elementami RPG, przygotowana przez studio Avalon Style Entertainment. W odległej przyszłości trwa galaktyczna wojna pomiędzy Imperium a Konfederacją Zjednoczonych Planet.

Akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sabotain: Złam Zasady Premiera PC

14września2004

pudełko PL

19listopada2004

producent: Avalon Style Entertainment wydawca: Akella wydawca PL: Nicolas Games Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Sabotain: Złam Zasady

Final Fantasy VII

Neuro Hunter

Anachronox

Sabotain to trójwymiarowa gra akcji z elementami cRPG osadzona w futurystycznych realiach. Trwa wielka galaktyczna wojna pomiędzy Imperium, a Konfederacją Zjednoczonych Planet, założoną przez kolonistów pragnących wywalczyć sobie niepodległość. Gracz może stać się jedną z dwóch postaci: elitarnym, imperialnym agentem Kentem Reedem lub zimną zabójczynią Alex Keeton, i wykonywać zadania na zlecenie Imperium w samym centrum Konfederacji - w „Mieście Cudów”. Naszym nadrzędnym celem jest przygotowanie gruntu do inwazji sił Imperium i początkowo lojalnie realizujemy swoje zadania, jednak w miarę, gdy akcja posuwa się naprzód i dowiadujemy się coraz więcej o kulisach konfliktu zaczynamy się wahać – czy walczymy po dobrej stronie?

Do wykonania czeka szereg misji o odmiennych celach, m.in. są ta zadania czysto sabotażowe polegające na niszczeniu pewnych danych lub przedmiotów, niekiedy infiltracja i rekonesans, ratunek ważnych osób, a niekiedy musimy po prostu sprawdzić się jako wyrachowany zabójca. Ogólnie rzecz biorąc podstawą przeżycia jest przyswojenie sobie typowych umiejętności skrytobójców jak: bezszelestne skradanie się, krycie w cieniu, czy natychmiastowe zadawanie śmierci różnymi przedmiotami. Rozmowy i interakcja z napotkanymi NPC’tami nie należą do rzadkości. Nasza postać, wzorem klasycznych cRPG-ów, stopniowo się rozwija i zwiększa swe umiejętności. Rozwój akcji i ostateczny sposób zakończenia gry w dużej mierze zależy od zachowania naszego bohatera, sposobu wykonywania misji i jego reakcji na kluczowe wydarzenia.

Sabotain wykorzystuje w pełni trójwymiarową grafikę (modele postaci składające się 3000-3500 polygonów), akcja toczy się w efektownych, futurystycznych sceneriach inspirowanych takimi filmami jak np. 5th Element. Dużym atutem gry jest także rozbudowana fabuła pełna intryg i spisków.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8,6 / 10 na podstawie 340 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Sabotain: Złam Zasady

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Sabotain: Złam Zasady Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.7 GHz
  • 256MB RAM
  • karta grafiki 64MB (GeForce 4 lub lepsza)