Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Omikron: The Nomad Soul (PC)
OkładkaOmikron: The Nomad Soul (PC)

Omikron: The Nomad Soul PC

Utrzymana w realiach science fiction trzecioosobowa gra akcji z elementami RPG, okraszona atrakcyjną ścieżką dźwiękową w wykonaniu samego Davida Bowiego.

RPG | RPG akcji

Omikron: The Nomad Soul Premiera PC

2listopada1999

pudełko PL

6lipca2000

producent: Quantic Dream wydawca: Square Enix wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Omikron: The Nomad Soul

Final Fantasy VII

Anachronox

Scrapland

„Mam Ci tak wiele do powiedzenia i tak niewiele czasu... Przybywam z równoległego świata. Los mojego świata zależy tylko od Ciebie...” - Tymi słowy rozpoczyna się gra firmy Eidos Interactive „The Nomad Soul”. Nasz dusza w odpowiedzi na tą desperacką prośbę przybysza z zaświatów wkracza do ciemnego, futurystycznego miasta Omikron, w którym wiedzeni nieliniową fabułą musimy przeżyć i rozwiązać nasuwające się tajemnice i zagadki.

Podczas naszej wędrówki po mrocznych ulicach nieznanego miasta musimy przede wszystkim myśleć, łączyć pozornie nie powiązane ze sobą wątki oraz walczyć i nie dać się pokonać przez czyhające wokoło wrogie siły. Ogólnie rzecz biorąc, w grze czekają na nas nieliniowa akcja z niespotykaną głębią i realizmem, strzelanie i walka oparte na technice motion capture, unikalny i niesamowity pomysł „wirtualnej reinkarnacji”, olbrzymia żyjąca przestrzeń, w której rozgrywa się akcja (setki przechodniów, z każdym można porozmawiać, dziesiątki pojazdów, do których można wsiąść), muzyka napisana przez Davida Bowie i Reeves Gabriels, zawiera również 8 utworów z płyty Davida Bowie „Hours” oraz 220 minut dialogów z rozmówcami o naturalnej mimice twarzy.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 4 CD

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 242 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Omikron: The Nomad Soul: 12+

Omikron: The Nomad Soul Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D