Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2007, 10:38

autor: Metatron

Nie będzie kolejnych trailerów Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots?

Kojima Productions, firma odpowiedzialna ze bestsellerową serię Metal Gear Solid, przyzwyczaiła nas już do tego, że praktycznie z każdą liczącą się imprezą o międzynarodowej skali (E3, Tokyo Game Show, Games Convention) pokazywała nowy trailer przygotowywanej właśnie produkcji, MGS4: Guns of the Patriots.

Kojima Productions, firma odpowiedzialna ze bestsellerową serię Metal Gear Solid, przyzwyczaiła nas już do tego, że praktycznie z każdą liczącą się imprezą o międzynarodowej skali (E3, Tokyo Game Show, Games Convention) pokazywała nowy trailer opracowywanej właśnie produkcji, MGS 4: Guns of the Patriots. Jak się okazało, zwiastun pokazany na tegorocznym TGS może być ostatnim przygotowanym przez wspomnianą firmę.

Nie będzie kolejnych trailerów Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots? - ilustracja #1

Każdy trailer służył zaostrzeniu apetytu fanów i zwróceniu uwagi mediów. Do tej pory zaprezentowano już dziewięć filmików, z czego niektóre trwały o wiele dłużej niż zwykłe zwiastuny. Nic dziwnego więc, że tworzenie kolejnych prezentacji dość mocno zajmowało ekipę Kojimy.

Ryan Payton z Kojima Productions poinformował, że ponieważ premiera gry zbliża się wielkimi krokami, twórcy zdecydowali się nie rozpraszać dalszymi akcjami promocyjnymi i skoncentrować na tym, by MGS 4 ukazał się na rynku na początku przyszłego roku.

Nie będzie kolejnych trailerów Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots? - ilustracja #2

Warto dodać, że chociaż nie otrzymamy trailera, możemy oczekiwać anglojęzycznego grywalnego dema. Jak bowiem informowaliśmy przed kilkoma dniami, jest ono obecnie w produkcji. Nie wiadomo jednak, kiedy się ukaże i w jaki sposób będzie dystrybuowane. Fani z pewnością ucieszyliby się, gdyby mogli je pobrać z PlayStation Network. Czy jednak tak będzie – czas pokaże.