Sony PlayStation 3 Najnowsze wiadomości (534)

Batman: Arkham Asylum kolejną grą o przygodach zamaskowanego obrońcy Gotham City

Powoli wysypuje się zawartość torebki z napisem „całkiem nowe gry o Batmanie”. Przed kilkunastoma dniami o swoim udziale w „egranizacji” Mrocznego Rycerza wypaplał Gary Oldman, a wczoraj serwis Kotaku ujawnił, że nowy Batman oferować będzie swobodę niczym w serii GTA, a styl rozgrywki przypominał będzie Spider-Mana 2. Dzisiaj potrząsamy torebką mocniej, dzięki czemu wypadł z niej całkowicie nowy Gacek, którego wydawcą jest brytyjska firma Eidos. Panie i panowie! Przed Wami Batman: Arkham Asylum!

Przemysław Zamęcki

13 sierpnia 2008 10:11

Batman: Arkham Asylum kolejną grą o przygodach zamaskowanego obrońcy Gotham City

Nowe gry z Dead Rising w tytule? Wersja na PS3 możliwa?

W chwili obecnej, jak pisaliśmy, trwają prace nad opatrzoną podtytułem Chop Till You Drop wersją Dead Rising dla Nintendo Wii. Tymczasem bardzo prawdopodobne, że będziemy mieli okazję zagrać w nowe pozycje z tej marki. Niewykluczone też, że do konsol, na których możemy przeżyć przygody Franka Westa dołączy PS3, co lekko sugeruje wypowiedź Johna Diamonona z Capcomu, opublikowana na Playstation.Blog.

Michał Urbanek

12 sierpnia 2008 09:25

Nowe gry z Dead Rising w tytule? Wersja na PS3 możliwa?

Kilka ciekawostek z obozu autorów Brother in Arms: Hell's Highway

„Jesteśmy na 100% pewni, że będzie demo na Xboksa 360 i na 99%, że będzie na PlayStation 3.” – tak o Brothers in Arms: Hell’s Highway mówił w rozmowie z czytelnikami serwisu Eurogamer, Randy Pitchford, szef Gearbox Software – „Prawdopodobieństwo ukazania się dema na PC wynosi około 50%.”

Przemysław Zamęcki

12 sierpnia 2008 08:46

Kilka ciekawostek z obozu autorów Brother in Arms: Hell's Highway

Pekin 2008 bez polskiego hymnu?

Gdy przed sześcioma laty na mundialu w Korei i Japonii Edyta Górniak w cokolwiek nowatorski sposób wykonała polski hymn, wielu twierdziło, że mamy do czynienia z czystą profanacją, a kontrowersyjny występ rodzimej artystki to przy sprzyjającej aurze już tylko łabędzi śpiew. Dzisiaj sprawa Mazurka Dąbrowskiego powraca jak bumerang, a dzieje się tak znów za sprawą sportu, a konkretnie gry Pekin 2008

Marek Grochowski

11 sierpnia 2008 16:21

Pekin 2008 bez polskiego hymnu?

Elite IV może ukazać się na konsolach

Przed niespełna dwoma tygodniami światło dzienne ujrzała informacja, że David Braben, twórca kultowej serii Elite realizuje już czwartą odsłonę swego kosmicznego symulatora. Jak podał dziś serwis VideoGaming247, produkcja ta poza wydaniem pecetowym może ukazać się także na innych platformach.

Marek Grochowski

11 sierpnia 2008 14:23

Elite IV może ukazać się na konsolach

Lista potwierdzonych postaci z Mortal Kombat vs DC Universe

Midway Games, odpowiedzialne za projekt postanowiło rzucić nieco światła na temat grywalnych postaci, jakie znajdziemy w najnowszej odsłonie bijatyki. Będzie ich w granicach 20 do 25, każda z nich odznacza się innymi cechami charakteru i umiejętnościami w walce. Na razie potwierdzono 14-tu wojowników.

Artur Nowak

11 sierpnia 2008 09:21

Lista potwierdzonych postaci z Mortal Kombat vs DC Universe

Czy w czwartek rozpętamy Moc na PS3 i Xboksach 360?

Internetowy serwis Talk Playstation.com, powołując się na ostatni odcinek programu X-Play informuje, że w najbliższy czwartek, 14 sierpnia, wraz z kolejnym uaktualnieniem usługi PlayStation Store, będziemy mogli zagrać w wersję demonstracyjną gry Star Wars: The Force Unleashed. Prawdopodobnie tego samego dnia demo zawita w usłudze Xbox Live Marketplace.

Przemysław Zamęcki

10 sierpnia 2008 16:39

Czy w czwartek rozpętamy Moc na PS3 i Xboksach 360?

Alone in the Dark na sterydach w wersji na PlayStation 3

W listopadzie również posiadacze PlayStation 3 będą w końcu mogli zwiedzić Central Park i jego okolice w grze Alone in the Dark. Czy jednak warto czekać na grę niemal pół roku dłużej od innych? W dodatku taką, która wywołuje skrajnie różne emocje poprzez swój, nie do końca przemyślany interfejs użytkownika?

Przemysław Zamęcki

10 sierpnia 2008 15:26

Alone in the Dark na sterydach w wersji na PlayStation 3

Nowy model PlayStation 3 w Europie pod koniec sierpnia

Zapowiedziany podczas konferencji Sony na E3 model konsoli PlayStation 3 wyposażony w dysk twardy 80GB trafi również do Europy.

Przemysław Zamęcki

10 sierpnia 2008 14:56

Nowy model PlayStation 3 w Europie pod koniec sierpnia

Gry na Wii tworzone przez firmy trzecie jednak się sprzedają

Może i Wii nie jest konsolą bijącą na głowę swoich konkurentów mocą, grafiką i innymi tego typu bajerami. Jednak mimo tych niedogodności, znajduje więcej nabywców niż PS3 czy Xbox 360, podobnie sprawa wygląda w przypadku gier. Jednak zawistni zarzucają firmie Nintendo, iż tylko gry przez nią tworzone napędzają sprzedaż, a firmy trzecie stanowią margines pozycji sprzedawanych dla Wii.

Maciej Myrcha

10 sierpnia 2008 13:10

Gry na Wii tworzone przez firmy trzecie jednak się sprzedają

5 minut z inFamous

Jeśli nie jesteście zadowoleni z suchych informacji na temat inFamous, skąpo dawkowanych przez producentów tego tytułu, bądź też statyczne obrazki lub krótkie filmiki wydają się Wam zdecydowanie niewystarczające, serwis G4TV ma coś dla Was. Zdecydowanie.

Maciej Myrcha

9 sierpnia 2008 18:43

5 minut z inFamous

Co pokaże Electronic Arts na tegorocznych Games Convention

Games Convention, największe i najważniejsze targi elektronicznej rozrywki w Europie, zbliżają się wielkimi krokami. Gorączka z nimi związana zaczyna się powoli udzielać wystawcom, którzy ujawniają listy gier przygotowanych do pokazaniu w Lipsku.

Maciej Myrcha

9 sierpnia 2008 15:05

Co pokaże Electronic Arts na tegorocznych Games Convention

LittleBigPlanet sprzeda PlayStation 3 - twierdzą autorzy programu

Chyba nie ma posiadacza PlayStation 3, który z wytęsknieniem nie czekałby na LittleBigPlanet. Autorzy gry doskonale zdają sobie z tego sprawę i na dwa miesiące przed premierą podgrzewają atmosferę.

Przemysław Zamęcki

9 sierpnia 2008 12:35

LittleBigPlanet sprzeda PlayStation 3 - twierdzą autorzy programu

Kontynuacja gry Ojciec chrzestny zapowiedziana

Wraz z wytwórnią Paramount Digital Entertainment zapowiadamy drugą część bestsellerowej gry Ojciec chrzestny®, inspirowanej filmem Francisa Forda Coppoli i powieścią Mario Puzo. Nasza nowa produkcja przedstawi gangsterski półświatek z lat sześćdziesiątych XX wieku. Gra powstaje z myślą o komputerach PC oraz konsolach Xbox 360™ i PLAYSTATION®3, a jej premiera nastąpi w lutym 2009 roku.

Electronic Arts Polska Press Release

8 sierpnia 2008 16:18

Kontynuacja gry Ojciec chrzestny zapowiedziana

Za dwa tygodnie koniec Totalnej Wakacyjnej Wyprzedaży

Już tylko dwa tygodnie pozostały do zakończenia Totalnej Wakacyjnej Wyprzedaży! To ostatnia szansa na zakup wybranych hitów z oferty CD Projekt nawet z 50% zniżką. W ofercie znalazło się mnóstwo znanych tytułów gier PC zarówno dla dzieci, jak i dla starszych graczy.

CDP.pl Press Release

8 sierpnia 2008 16:12

Za dwa tygodnie koniec Totalnej Wakacyjnej Wyprzedaży

Pierwsze oficjalne informacje o The Godfather II

W opublikowanym dziś oświadczeniu prasowym koncern Electronic Arts oficjalnie potwierdził, że prace nad wirtualną adaptacją drugiej części filmu Ojciec Chrzestny ruszyły pełną parą. Produkcja powstająca we współpracy z firmą Paramount Digital Entertainment ma już swoją stronę, a wkrótce doczeka się także oficjalnego trailera.

Marek Grochowski

8 sierpnia 2008 13:50

Pierwsze oficjalne informacje o The Godfather II

Nowy Wolfenstein bez Hitlera

Wszyscy, którzy zastanawiali się nad tym, czy B.J. Blazkowicz zmierzy się z samym Adolfem Hitlerem w najnowszej odsłonie Wolfensteina otrzymali odpowiedź na to pytanie podczas tegorocznej edycji QuakeConu. Otóż jak powiedział współwłaściciel i główny grafik studia id Software, Kevin Cloud, twórcy nie mogli juz teraz dodać szefa Nazistów, gdyż musieli zachować coś ekstra na przyszłe edycje.

Dorota Drużko

8 sierpnia 2008 11:42

Nowy Wolfenstein bez Hitlera

Niepewna sytuacja Resident Evil 5 w wersji PC

Przed kilkoma dniami, Christian Svensson z amerykańskiego oddziału Capcom skarżył się na słabą sprzedaż Devil May Cry 4 w wersji PC. Powodem takiego stanu rzeczy miała być ogromna skala piractwa. Być może, z tego właśnie powodu posiadacze pecetów przy okazji wydania Resident Evil 5 obejdą się smakiem.

Przemysław Zamęcki

8 sierpnia 2008 09:43

Niepewna sytuacja Resident Evil 5 w wersji PC

Codemasters pokaże w Lipsku wyścigi Fuel?

Przed sześcioma laty na rynek miały trafić tworzone przez studio Firetoad Software wyścigi Fuel. Ich premiera nie doszła do skutku, bo programiści zdecydowali się wstrzymać prace nad przedsięwzięciem. Teraz z zamiarem wydania gry o takim samym tytule nosi się brytyjska grupa Codemasters – donosi serwis GameParty.net.

Marek Grochowski

7 sierpnia 2008 15:05

Codemasters pokaże w Lipsku wyścigi Fuel?

Heavy Rain na obrazkach

Heavy Rain. Tajna broń Sony i Quantic Dream, firmy, która dostarczyła graczom mnóstwo zabawy przy takich tytułach, jak Omikron: The Nomad Soul czy Fahrenheit. W Los Angeles podczas E3 nie dowiedzieliśmy się kompletnie nic nowego na temat nowej przygodówki produkowanej we francuskim studiu, ale wraz ze zbliżającymi się targami Games Convention zostają uchylone pierwsze rąbki tajemnicy.

Przemysław Zamęcki

7 sierpnia 2008 12:41

Heavy Rain na obrazkach

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl