Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 października 2002

Samoloty w Microsoft Combat Flight Simulator 3 - część 1
Samoloty w Microsoft Combat Flight Simulator 3 - część 1

Sznur, 8 października 2002, 19:04

Już coraz mniej dni dzieli nas od pojawienia się kolejnego symulatora lotniczego ze stajni Microsoft Games. Po bardzo udanym Flight Simulator 2002, tego roku przyszedł czas na prawdziwą ucztę dla miłośników lotnictwa z czasów II wojny światowej - nową wersję Microsoft Combat Flight Simulator 3. Wiadomo już, że w grze dostępnych będzie w sumie 18 samolotów, po sześć na każdą stronę konfliktu. Dzisiaj przedstawimy samoloty brytyjskie.

Dino Island i Wersal II - polskie premiery

Sznur, 8 października 2002, 13:32

Jak informuje Cenega Poland, dziś do sklepów trafiły dwie nowe gry. Pierwszą z nich jest ciekawa strategia ekonomiczna Dino Island, natomiast druga to gra przygodowo-edukacyjna francuskiej firmy Cryo, pt. Wersal II. Obie dostępne są w pełnej polskiej wersji językowej i kosztują 79,00 złotych.

EMPiK Top 10 - czyli najlepiej sprzedające się gry w Polsce

Fajek, 8 października 2002, 11:30

Poniżej przedstawiamy listę najlepiej sprzedających się gier w sieci sklepów EMPiK. Zestawienie pochodzi z 53 salonów i dotyczy pierwszego tygodnia października.

Zapowiedź Tron 2.0

Fajek, 8 października 2002, 10:22

Tron 2.0 to przygodowa gra akcji, będąca kontynuacją kultowego filmu wytwórni Walta Disney’a z 1982 roku - Tron. Akcja gry rozgrywa się w 20 lat po wydarzeniach znanych z filmu. Gracz wciela się w postać Jeta Bradley’a, młodego i niezwykle zdolnego programisty komputerowego, który wyrusza do cybernetycznego świata z zadaniem odnalezienia swego ojca, Alana Bradley’a, twórcy programu Tron.

The Thing oraz AvP2: Primal Hunt już w sklepach

Fajek, 8 października 2002, 09:57

W dniu wczorajszym, za sprawą wydawnictwa Play-It do sklepów w całej Polsce trafiły dwa tytuły. Pierwszy z nich to The Thing na PC i konsolę PS2 oraz dodatek do Alien vs Predator 2 zatytułowany Primal Hunt.

The Lost Vikings Return - Blizzard zaskakuje!

Łosiu, 8 października 2002, 09:09

Muszę przyznać, że Blizzard bardzo ostatnio zaskakuje. Niedawno zapowiedział wydanie gry StarCraft: Ghost tylko na konsole nowej generacji Playstation 2, Xbox oraz GameCube, a teraz powiadamia o tym, iż nowy odział firmy - Blizzard Classic Arcade – tworzy (lub raczej wskrzesza) grę The Lost Vikings Return specjalnie na konsolę Game Boy Advance. Dla jasności dodam, że The Lost Vikings Return była jedną z pierwszych gier Blizzarda.

Pierwsze w pełni oficjalne informacje o Championship Manager 4!!!

Łosiu, 8 października 2002, 08:32

Teraz przyszła kolej na wprost wyśmienitą nowinę dla wszystkich fanów piłki nożnej (których w naszym kraju nie brakuje), a zwłaszcza managerów piłkarskich (których także ci u nas dostatek). Jak niesie wieść zamieszczona na oficjalnej stronie firmy Sports Interactive, twórcy serii Championship Manager, pierwsze w pełni oficjalne informacje o czwartym Championship Managerze, screeny, a także 2 minutowy film pokazujący nowy engine meczy, zostaną zamieszczone w nowym magazynie „Championship Manager Magazine”. Już w tej chwili można go zamówić z każdego miejsca na świecie, a cena wynosi: Wieka Brytania - £5.49, kraje europejskie - £7.49, reszta świata - £8.49.

Z ostatniej chwili – ukończenie prac, przesunięcia premier...

Łosiu, 8 października 2002, 07:59

Na dzień dobry kilka złych i jedna dobra nowina - co by nie psuć tak z marszu humoru zacznijmy od dobrej. Firma Simon & Schuster powiadomiła, iż strategia czasu rzeczywistego rozgrywająca się w postapokaliptycznej przyszłości - Soldiers of Anarchy, została ukończona i znajdzie się w zachodnich sklepach w połowie tego miesiąca. A teraz te gorsze wiadomości. Według już potwierdzonych danych termin wydania Devastation, gry akcji/FPS nastawionej przede wszystkim na wieloosobowe rozgrywki drużynowe w sieci, został przesunięty na 25 lutego 2003 roku. To samo tyczy się kolejnej gry z gatunku cRGP firmy Interplay – Lionheart. Premiera została przesunięta na 31 marca 2003 roku roku i zaznaczam, zostało to oficjalnie potwierdzone. Ostanie wieści dotyczą NBA Live 2003. Jak zapowiadano, wersje na konsole PS2, Xbox oraz GameCube trafiły dziś do sklepów, a niestety wersja

Red Faction 2 (PS2) Gold

Solnica, 8 października 2002, 00:31

THQ Inc. poinformowało, iż ukończone zostały prace nad przeznaczoną dla konsoli Sony Playstation 2 wersją sequela jednej z ciekawszych gier zeszłego roku – Red Faction 2.

Robin Hood: The Legend of Sherwood - demo

Solnica, 8 października 2002, 00:25

Strategy First udostepnił wersję demo gry Robin Hood: The Legend of Sherwood, kolejnej produkcja zespołu Spellbound, twórców bardzo dobrej strategii osadzonej w realiach dzikiego zachodu - Desperados: Wanted Dead or Alive.

Heroes of Might and Magic IV 2.0 w sklepach 6 listopada

Solnica, 8 października 2002, 00:20

Jak poinformowała firma CD Projekt, specjalne wydanie Heroes of Might and Magic IV oznaczone numerem 2.0 trafi do sprzedaży 6 listopada. W zestawie, oprócz gier Heroes I PL (1 CD), Heroes II Gold PL (1 CD), Heroes IV PL (2 CD) znajdą się zupełnie nowe dodatki.