Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 października 2002

Jak kupić "Top Secret" za pół ceny?

Sznur, 4 października 2002, 16:42

Nie pasuje wam cena nowego „Top Secret”? 15,00 złotych to za dużo za dwie płyty CD i profesjonalnie prowadzony magazyn przez lubianych autorów? Od dzisiaj, dzięki prenumeracie, możecie otrzymywać każdy nowy numer „Top Secret” praktycznie za pół ceny, w dodatku nie ruszając się z domu!

Platynowa Kolekcja CD Projektu już w sprzedaży

Fajek, 4 października 2002, 15:54

Firma CD Projekt poinformowała, że w sklepach znajdują się już pierwsze gry z serii Platynowa Kolekcja.

Z ostatniej chwili - demo Need for Speed Hot Pursuit 2 przesunięte, NBA Live 2003 niedługo w sklepach...

Łosiu, 4 października 2002, 14:06

Jak podaje serwis Games.Tiscali.cz, demo Need for Speed Hot Pursuit 2 nie pojawi się jak poprzednio planowano, w tym tygodniu, tylko 24 października. Kultowy już symulator gry w koszykówkę, NBA Live 2003, zostanie wydany w wersji na konsole nowej generacji 8 października, zaś na komputery PC niedługo później, bo 15 października. Firma NovaLogic Ltd. nieznacznie przełożyła europejską premierę taktycznej gry akcji Delta Force: Black Hawk Down – teraz możemy się jej spodziewać 29 listopada. Ten mały raporcik kończy informacja podana przez firmę Microsoft, mianowicie prace nad dodatkiem do gry strategiczno-ekonomicznej Zoo Tycoon o podtytule Marine Mania zostały zakończone i trafi on do sklepów w przeciągu dwóch tygodni.

Hugo: Siły Natury powędrował do sklepów

Sznur, 4 października 2002, 14:02

Firma Cenega Poland posłała do sklepów kolejną grę z serii Hugo. Tym razem jest to Hugo: Siły Natury, w której wesoły troll Hugo, wraz z przyjaciółmi, musi opanować rozszalałe siły natury. Złośliwa wiedźma Scylla wyjechała na sabat czarownic. Rozkazała swojemu słudze, Don Kroko pilnować wyspy. Niestety, wścibski Don Kroko zaczął bawić się Księgą Zaklęć Scylli i przez przypadek wywołał straszliwe tornado, które rozpoczęło ciąg nieszczęść.

NHL 2003 - światowa premiera

Sznur, 4 października 2002, 13:38

Najnowsza edycja hokeja z EA Sports trafiła już do sprzedaży na zachodzie. W tym momencie dostępne są wersje NHL 2003 na PC oraz konsole PlayStation 2 i GameCube. Natomiast wersja Xboksowa pojawi się w sklepach 8 października. Nowa edycja NHL-a nie jest może jakimś przełomem, ale wnosi bardzo ciekawe elementy, jak choćby Dynamik Dake System dający graczom pełną kontrolę nad prowadzeniem kija czy wykonana od nowa AI hokeistów, dzięki której ich zachowanie na lodzie jest znacznie bardziej realistyczne.

CD Projekt oficjalnym wydawcą gier konsolowych z Ubi Softu

Fajek, 4 października 2002, 12:46

CD Projekt został oficjalnym, polskim wydawcą gier konsolowych firmy Ubi Soft. W ofercie CDP pojawiło się bardzo dużo gier na konsolę GameBoy Advance, co bez wątpienia jest dobrą informacją dla wszystkich użytkowników małych konsolek.

Ostatnia szansa zdobycia angielskiego Neverwinter Nights

Fajek, 4 października 2002, 12:27

To już ostatni dzwonek dla wszystkich preferujących gry w angielskiej wersji językowej. W internetowym sklepiku CD Projekt zostało dosłownie kilkanaście pudełek z angielską wersją Neverwinter Nights.

Zapowiedź: Counter Strike – Condition Zero

Fajek, 4 października 2002, 10:24

Fenomen Counter Strike’a spowodował, że postanowiono stworzyć wersję tejże gry dla pojedynczego gracza. I tak powstał Condition Zero, gra, która już niebawem trafi na rynek.

Vivendi Universal, Infogrames - Wielcy tego świata...tytani na glinianych nogach

Łosiu, 4 października 2002, 09:28

Wszystko wskazuje na to, że nawet największym firmom w branży rozrywki komputerowej zaczyna doskwierać ogólny kryzys i recesja. Jak podaje francuska gazeta - Les Echos - Infogrames, właściciel marki Atari, wydawca takich kasowych tytułów jak Unreal Tournament 2003, Neverwinter Nights, czy Sid Meier's Civilization III zmuszony został do zredukowania kadry pracowniczej w Europie o całe 60%. Z kolei koncern Vivendi Universal już jakiś czas temu całkowicie zaprzeczył wiadomościom, iż zamierza pozbyć wszystkich swych amerykańskich firm trudniących się produkcją, sprzedażą i dystrybucją gier komputerowych, jednak nadal pozostaje faktem, iż posiada, bagatelka, 18,5 miliarda dolarów długów.

Eve Online: The Second Genesis dopiero w przyszłym roku

Solnica, 4 października 2002, 00:21

Simon & Schuster Interactive oraz Crowd Control Productions (CCP) poinformowały, iż data premiery Eve Online: The Second Genesis (MMOG), przesunięta została na marzec przyszłego roku.

Chessmaster 9000 pokonał mistrza Stanów Zjednoczonych

Solnica, 4 października 2002, 00:15

Mistrz świata w szachach, Garri Kasparow pokonany został kilka lat temu przez wieloprocesorową maszynę zdolną oszacować wartość pozycji na szachownicy dla 100-200 miliardów ruchów w ciągu standardowych trzech minut. Tymczasem obecny mistrz Stanów Zjednoczonych - Larry Christiansen, uległ w stosunku 1.5 do 2.5 o wiele mniej wydajnej maszynie, komputerowi klasy PC z uruchomionym programem Chessmaster 9000.

The Sims Online Play Test

Solnica, 4 października 2002, 00:11

Electronic Arts poinformował o rozpoczęciu beta testów The Sims Online. Pierwsze e-maile będące zaproszeniami do wzięcia udziału w tzw. „Play Test” wysłane już zostały do tych osób, które postanowiły subskrybować The Sims Online Newsletter.