Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 października 2002, 16:42

autor: Sznur

Jak kupić "Top Secret" za pół ceny?

Nie pasuje wam cena nowego „Top Secret”? 15,00 złotych to za dużo za dwie płyty CD i profesjonalnie prowadzony magazyn przez lubianych autorów? Od dzisiaj, dzięki prenumeracie, możecie otrzymywać każdy nowy numer „Top Secret” praktycznie za pół ceny, w dodatku nie ruszając się z domu!

Nie pasuje wam cena nowego „Top Secret”? 15,00 złotych to za dużo za dwie płyty CD i profesjonalnie prowadzony magazyn przez lubianych autorów? Od dzisiaj, dzięki prenumeracie, możecie otrzymywać każdy nowy numer „Top Secret” praktycznie za pół ceny, w dodatku wcale nie ruszając się z domu!

Do wyboru jest prenumerata kwartalna, 6-miesięczna lub 12-miesięczna. Oczywiście najwięcej zyskuje się na prenumeracie rocznej, w której pojedynczy numer „Top Secret” kosztuje tylko 8,25 PLN. Decydując się na półroczną, każdy magazyn kosztował będzie 12,50 PLN, natomiast kwartalna daje wyłącznie komfort dostawy prosto do domu, gdzie od razu można pogrążyć się w lekturze. Prenumeratę możecie wykupić m.in. w naszym „Mini-Markecie”, gdzie dla wszystkich członków MayClub udało się obniżyć ceny jeszcze o 7%.

Poniżej przedstawiamy dokładne zestawienie kosztów prenumeraty miesiecznika „Top Secret”:

Okres prenumeraty

Standard

MyClub

12-miesięczna

8,25

7,60

6-miesięczna

12,50

11,60

3-miesięczna

15,00

14,00