Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 października 2002

Zapowiedź: Medal of Honor - Spearhead

Fajek, 9 października 2002, 15:15

Medal of Honor: Spearhead to oficjalny dodatek do znanej gry akcji Medal of Honor: Allied Assault. W trybie single player autorzy przygotowali trzy nowe, główne misje podzielone, każda na trzy poziomy (łącznie dziewięć poziomów)...

Nowe tytuły w planie wydawniczym LEM'u

Fajek, 9 października 2002, 14:28

Firma LEM poinformowała, że jej plan wydawniczy wzbogacił się o kilka nowych i zarazem ciekawych tytułów, które powinny ukazać się jeszcze przed końcem roku.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Desert Siege - poradnik

Sznur, 9 października 2002, 13:28

Rozpoczynamy publikację poradnika do kolejnej gry z cyklu „tactical squad action”. Tym razem jest to opis misji dostępnych w pierwszym dodatku do Tom Clancy’s Ghost Recon: Desert Siege, odtwarzających wydarzenia, które stały się udziałem amerykańskich jednostek specjalnych w trakcie operacji na terenie Kuwejtu i Iraku, pod kryptonimem Pustynna Burza.

Nowa cena kolorowych PlayStation 2

Fajek, 9 października 2002, 12:49

Jak poinformowała firma Sony Poland, w sprzedaży dostępne są już kolorowe konsole PlayStation 2 w limitowanej serii.

Prescott, Tejas, Nehalem - kolejne wersje Pentium 4 oraz...

Fajek, 9 października 2002, 10:39

Willamette czyli pierwsze procesory Pentium 4 miały być ostatnimi układami 32-bitowymi – tak kilka lat temu twierdził Intel, ogłaszając rychłe nadejście procesorów o architekturze 64-bitowej. Jak wiemy dzisiaj, 64-bity to jak na razie domena serwerów oraz dużych stacji roboczych. Dlatego też panowie z Santa Clara nie mają zamiaru zaniechać rozwijania technologii 32-bitowej co dobitnie widać w planach jakie Intel ma na najbliższe lata.

Nvidia i MadOnion partnerami – czy możemy już zapomnieć o 3DMarku??

Łosiu, 9 października 2002, 10:25

“MadOnion.com(TM), the leading provider of PC performance information and web services, today announced a strategic partnership with NVIDIA Corporation” – Jak widzimy MadOnion twórca bardzo cenionego (zwłaszcza wśród graczy) programu testującego wydajność kart graficznych 3DMark podpisał porozumienie z firmą Nvidia, producentem chipów graficznych, bardzo ostro rywalizującym ostatnio z kanadyjską firmą ATi. Nawet nie wnikając w to, czego dotyczy owa umowa, stawia ona pod dużym znakiem zapytania rzetelność i bezstronność przyszłych wersji 3DMarka. W końcu Nvidię i MadOnion połączy wspólny interes.....Nvidia będzie płacić firmie MadOnion pieniądze...wnioski nasuwają się same...

Kiedy Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory? Co z Republic: The Revolution?

Łosiu, 9 października 2002, 09:48

W ostatnich dniach jesteśmy świadkami licznych przesunięć premier gier, które pierwotnie miały mieć miejsce pod koniec tego roku. Nie inaczej jest i dziś. Kolejnym tytułem, który jeszcze według nieoficjalnych informacji, nie ukaże się zimą 2002 roku jest Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory. Sklep internetowy EBGames.com nagle zmienił datę wydania gry na 2003 rok, a przedstawiciel wydawcy, firmy Activision, nabrał wody w usta i odmówił jakiejkolwiek odpowiedzi na pytanie dotyczące tego faktu. Pod pewnym znakiem zapytania stoi też produkcja niezwykle ambitnej gry Republic: The Revolution.

Ubi Soft i seria Myst - związani do 2008 roku

Łosiu, 9 października 2002, 08:52

Znany wydawca, firma Ubi Soft zawarła umowę z firmą Cyan Worlds, na mocy której do 2008 roku będzie wyłącznym, ogólnoświatowym wydawcą gier z serii Myst, w tym też tworzonego obecnie MMO - Myst Online. Nie można nie powiedzieć, iż jest to intratne porozumienie, bowiem gry z tej serii sprzedały się łącznie w ponad 11 milionach egzemplarzy na całym świecie (ostania część Myst 3: Exile w ponad milionie egzemplarzy).

Uwaga! Na godzinie szóstej nadlatuje Combat Flight Simulator 3: Battle for Europe

Łosiu, 9 października 2002, 08:02

Jak poinformowało Microsoft Game Studios, symulator lotu osadzony w realiach II Wojny Światowej - Combat Flight Simulator 3, został ukończony (status Gold) i trafi do amerykańskich sklepów 24 października. Tytuł ten zapowiadany był jako istny przełom w tym gatunku, jako pogromca niepokonanego od czasu swej premiery IL-2 Sturmovik – czy spełni te, nie powiem, ambitne deklaracje swych twórców? Przekonamy się już wkrótce. Gra zostanie wydana w Polsce przez firmę A.P.N. Promise, niestety nie wiemy jeszcze w jakim terminie.