Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 października 2002

Zapowiedź: Hegemonia - Legions of Iron

Fajek, 7 października 2002, 15:33

Haegemonia: Legions of Iron to najnowsza kosmiczna strategia czasu rzeczywistego 3D stworzona przez węgierski zespół Digital Reality, odpowiedzialny między innymi za powstanie Imperium Galactica II: Alliances. Nie jest to jednak jej kontynuacja, lecz produkt pełen nowych pomysłów i rozwiązań, czerpiący pomysły z obu części Imperium Galactica oraz z gry Homeworld.

FourFourTwo: Touchline Passion - manager piłkarski z firmy SCi

Łosiu, 7 października 2002, 15:05

Powoli na arenie managerów piłkarskich zaczyna robić się tłoczno. Niedawno na zachodzie wydano Total Club Manager 2003, Soccer Manager został pod koniec września wydany w Niemczech i niedługo trafi do sklepów w innych europejskich krajach, Championship Manager 4, kolejna odsłona dotychczas najlepszego managera zadebiutuje na początku przyszłego roku, a 11 października do walki dołączy kolejny rywal, pochodzący z firmy SCi - FourFourTwo: Touchline Passion.

Nowa Era Red Dragona!

Fajek, 7 października 2002, 14:48

Dziś firma Cenega otwiera Nową Erę w historii RED DRAGONA (http://rd.cenega.pl), zapraszając na nowy i szybszy serwer. RED DRAGON to online’owa strategia turowa fantasy – całkowicie po polsku i całkowicie za darmo!

Trainz i Legion - nowe gry w Fajnej Cenie

Fajek, 7 października 2002, 14:26

Jak poinformowała firma CD Projekt jeszcze w tym roku seria Fajna Cena wzbogaci się o dwie zupełnie nowe gry, po raz pierwszy wydane w Polsce! Każda z nich będzie oczywiście w całości zlokalizowana! Legion oraz Trainz znajdą się w sklepach z grami na przełomie listopada i grudnia.

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring - na razie na konsole

Sznur, 7 października 2002, 14:12

W sklepach pojawiły się już pierwsze gry na oparte o trójksiąg „Władca Pierścieni” J.R.R. Tolkiena. Vivendi Universal wypuścił The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring na Xboxa i Game Boy Advance. Wersje na PC i konsole PlayStation2 ukażą się pod koniec października. Po zawieszeniu „tolkienowskich” produkcji z Electronic Arts (miały być oparte o film), będą to prawdopodobnie jedyne gry z hobbitami w roli głównej.

Xenus ma wydawcę

Sznur, 7 października 2002, 13:19

Pierwszy projekt ukraińskiego zespołu Deep Shadow, gra akcji w z elementami RPG pt. Xenus, doczekał się wydawcy. Będzie nim największa rosyjska firma Russobit-M, która kupiła prawa wydawnicze na terenie Federacji Rosyjskiej i Europy Wschodniej. Xenus zapowiada się niezwykle ciekawie, jako mieszanka współcześnie rozgrywanej akcji w stylu Soldier of Fortune II i przemyślanej fabuły z nieliniowymi rozgałęzieniami akcji oraz pewną możliwością rozwoju postaci, jak to miało miejsce w Deus Ex.

Myszka bezprzewodowa, myszka optyczna.....to zabytki, relikty minionej epoki...
Myszka bezprzewodowa, myszka optyczna.....to zabytki, relikty minionej epoki...

Łosiu, 7 października 2002, 13:11

Serwis Homelanfed opublikował dziś wywiad z firmą Essential Reality, twórcami nowego, dość niespotykanego kontrolera do gier. Nie jest to żaden super pad, joystick, czy pistolet – to specjalna rękawica, która w oczach swych twórców, może bez problemu zastąpić myszkę w popularnym tandemie myszka-klawiatura. Nosi nazwę - P5 Glove Controller i jeszcze w tym miesiącu znajdzie się w sprzedaży, rzecz jasna na zachodzie. Cena tego urządzenia wraz z trzema grami, w których możemy je wykorzystać (w tym Hitman 2) wynosi 149 dolarów.

Auryn Quest od dziś w sprzedaży

Fajek, 7 października 2002, 11:43

TopWare Poland informuje, że rozpoczyna sprzedaż gry pt. Auryn Quest, przygodówki opartej na motywach powieści "Niekończąca się opowieść".

Recenzja: Ghost Recon – Desert Siege

Fajek, 7 października 2002, 11:32

Ghost Recon to pecjalny „Mission Pack” do taktycznej gry akcji Tom Clancy's Ghost Recon. Przenosi on akcję na teren Afryki Północnej, gdzie toczy się konflikt pomiędzy dwoma państwami: Etiopią i Erytreą. W ramach akcji Narodów Zjednoczonych żołnierze wchodzący w skład elitarnych jednostek „The Ghosts” zostają wysłani w samo serce konfliktu.