Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2021, 20:57

autor: Entelarmer

New World znów opóźnione; premiera jesienią

Premiera New World znów nam ucieka. Tym razem zespół Amazon Game Studios zdecydował się przeznaczyć kolejny miesiąc na walkę z błędami oraz poprawki optymalizacji.

Czy testy New World to sukces Amazona, na który firma liczy od wielu lat? Niezależnie od oceny, nie da się ukryć, że przed twórcami jest jeszcze sporo pracy. Najwyraźniej zdają sobie oni z tego sprawę. Deweloperzy poinformowali właśnie o przesunięciu premiery New World z 31 sierpnia na 28 września.

We wpisie czytamy, że zespół Amazon Game Studios jest zaszczycony wsparciem miliona graczy, którzy od rozpoczęcia testów spędzili już ponad 16 milionów godzin w New World. To, rzecz jasna, przełożyło się na sporo przydatnych opinii, które twórcy chcą wykorzystać. Dlatego postanowiono przeznaczyć dodatkowy miesiąc na poprawki optymalizacji oraz „miażdżenie” bugów zgłoszonych przez beta-testerów.

Nie jest to pierwsze opóźnienie New World, o czym zresztą wspomniano w komunikacie. Już wcześniej debiut produkcji przesunięto trzykrotnie, ostatni raz w lutym. Miejmy nadzieję, że tym razem Amazon dotrzyma słowa.

  1. Oficjalna strona gry New World
  2. Grałem w New World – dlaczego Amazon robi grę MMO?
  3. New World zapowiada się na Gothica gier MMORPG – drewno, ale fajne!