Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 września 2019, 19:48

Netflix przypadkiem ujawnił dokładną datę premiery Wiedźmina [aktualizacja]

Na holenderskich profilach społecznościowych Netfliksa pojawiła się informacja o tym, ile jeszcze nocy zostało do premiery Wiedźmina. Udostępniony post jednak szybko zniknął z sieci.

Czy serialowego Geralta faktycznie zobaczymy w grudniu? - Netflix przypadkiem ujawnił dokładną datę premiery Wiedźmina - wiadomość - 2019-09-13
Czy serialowego Geralta faktycznie zobaczymy w grudniu?

Jeden z pracowników Netfliksa poinformował portal VGC o tym, że nie wszystkie informacje podane w usuniętym wpisie były oficjalnie potwierdzone, dlatego tak szybko zniknął on z sieci. Dla nas oznacza to tylko tyle, że nadal nie wiemy, kiedy faktycznie zobaczymy serialowego Geralta na naszych ekranach.

Nadal nie poznaliśmy oficjalnej daty premiery serialu Wiedźmin od Netfliksa, ale wszystkie dotychczasowe plotki i przecieki jasno wskazują, że Geralt pojawi się na naszych ekranach w grudniu tego roku. Niecałe dwa tygodnie temu pojawiła się informacja, jakoby produkcja miała ukazać się jeszcze w październiku, jednak szybko wyszło na jaw, że te doniesienia były fałszywe. Wczoraj natomiast światło dzienne ujrzała całkiem wiarygodna wiadomość, która po raz kolejny potwierdza debiut serialowego Wiedźmina w grudniu.

Na oficjalnych holenderskich profilach społecznościowych Netfliksa udostępniono wpis informujący o tym, ile jeszcze nocy czeka nas do premier największych tegorocznych tytułów. Jak już się pewnie domyślacie, nie zabrakło tam również szczegółów dotyczących serialu o Geralcie. Posty jednak zostały bardzo szybko zdjęte z sieci, jednak dobrze wiemy, że w internecie nic nie ginie. Oryginalną treść wpisu możecie zobaczyć poniżej.

Do premiery Wiedźmina zostało jeszcze 96 nocy (jedną już zdążyliśmy przespać)!
Do premiery Wiedźmina zostało jeszcze 96 nocy (jedną już zdążyliśmy przespać)!

Z zamieszczonych informacji jasno wynika, że do premiery Wiedźmina zostało jeszcze 97 nocy, a w praktyce 96, bowiem post został opublikowany wczoraj. Po dokładnych obliczeniach można dojść do prostego wniosku, że data premiery przypada na 17 grudnia 2019 roku. Różni się ona jednak o kilka dni od tych znanych nam z wcześniejszych przecieków (20 grudnia).

Tym razem źródło informacji jest wiarygodne, aczkolwiek szybkie usunięcie wpisu może świadczyć albo o błędzie w podanych liczbach, albo o zbyt wczesnym udostępnieniu posta. Jedno powiedzieć można na pewno - z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej premiery serialowego Wiedźmina, a być może już wkrótce oficjalnie poznamy datę jego debiutu na naszych ekranach.