Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 czerwca 2019, 14:22

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Potwierdził się termin premiery Wiedźmina od Netflixa z przecieku

Na instagramowym koncie jednego ze specjalistów od efektów specjalnych pojawił się wpis, który potwierdza przybliżoną datę premiery serialowego Wiedźmina od Netflixa. Razem z nim pojawiło się kolejne zdjęcie logo produkcji.

Potwierdził się termin premiery Wiedźmina od Netflixa z przecieku - ilustracja #1
Serialowy Geralt trafi na ekrany telewizorów w grudniu tego roku.

Plotki na temat premiery Wiedźmina, która miałaby nastąpić w grudniu, okazały się prawdziwe. Jeden z członków ekipy zajmującej się efektami specjalnymi na swoim koncie na Instagramie podziękował całej ekipie za pracę włożoną w powstanie serialu. Przy okazji potwierdził, że produkcja zadebiutuje w grudniu bieżącego roku. Co prawda nie padła dokładna data, która pojawiła się w ostatnim przecieku (20 grudnia), ale wiemy już przynajmniej, że zgadza się miesiąc. Do wpisu dołączone jest również zdjęcie, na którym ponownie widzimy logo serialu, ujawnione już wcześniej wraz z informacją o zakończeniu zdjęć.

Potwierdził się termin premiery Wiedźmina od Netflixa z przecieku - ilustracja #2
Kolejne zdjęcie logo serialowego Wiedźmina.

Wnioskując z ostatnich doniesień, możemy śmiało powiedzieć, że produkcja wchodzi teraz w osateczną fazę przygotowań i prace przejmują specjaliści od efektów specjalnych. Oznacza to, że wkrótce czekają nas pierwsze trailery, jednak do tego czasu będziemy musieli obejść się bez znaczących oficjalnych informacji.

Aczkolwiek fanowski blog Redanian Intelligence poinformował, że jest w posiadaniu zdjęć z planu serialu, których nie miał okazji jeszcze opublikować. Z wpisu wynika, że wkrótce możemy się spodziewać ciekawych przecieków na przykład na temat lasu Brokilon.

Przypominamy, że showrunnerką serialu Wiedźmin jest Lauren S. Hissrich, a producentem wykonawczym – Tomasz Bagiński, dyrektor kreatywny firmy Platige Image. W rolę Geralta wcieli się Henry Cavill, a Yennefer zagra Anya Chalotra. Cały sezon zawierający osiem odcinków będzie dostępny na platformie Netflix.