Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2015, 11:57

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Need for Speed - zobacz zwiastun premierowy

Choć debiut gry Need for Speed odbędzie się 3 listopada (wersja na konsole PlayStation 4 i Xbox One - edycja PC-towa ukaże się wiosną 2016 roku), już dziś możemy możemy obejrzeć zwiastun premierowy nadchodzącej produkcji.

Premiera gry Need for Speed zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym w ostatnim czasie co rusz jesteśmy raczeni nowymi informacjami związanymi z tym tytułem. Najpierw poznaliśmy listę utworów muzycznych, następnie rozpiskę samochodów, kilka dni później zdradzono, że gra osiągnęła złoty status, a wczoraj pojawiła się wersja trial w EA Access. Natomiast dziś pragniemy zaprezentować zwiastun premierowy, który obejrzycie powyżej. Need for Speed ukaże się 3 listopada (w Polsce dwa dni później) na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wersja PC-towa, jak już pewnie dobrze wiecie, została przesunięta na wiosnę 2016 roku, gdyż deweloperzy postanowili bardziej dopracować to wydanie.

Tak czy siak, dla miłośników zręcznościowych gier wyścigowych szykuje się świetna pozycja, w której znajdziemy sporą część najlepszych patentów zastosowanych w poprzednich odsłonach cyklu. Będą więc nielegalne wyścigi, duże możliwości tuningowania pojazdów, pościgi policyjne, otwarty świat, system AllDrive i nie tylko.

Need for Speed - Honda S2000. - Need for Speed doczekało się zwiastuna premierowego - wiadomość - 2015-10-30
Need for Speed - Honda S2000.
Need for Speed doczekało się zwiastuna premierowego - ilustracja #3

Nowy Need for Speed będzie kolejną odsłoną serii o tej samej nazwie. Marka towarzyszy graczom od ponad 20 lat, gdyż została zapoczątkowana w 1994 roku. Do tej pory ukazało się ponad 20 części, przeznaczonych na rozmaite urządzenia – od komputerów PC, przez stare konsole pokroju pierwszego PlayStation, po najnowsze maszyny do grania, smartfony i tablety. Wyścigowy cykl firmy Electronic Arts jest nie tylko jednym z najstarszych, ale także jednym z najbardziej popularnych – łącznie sprzedano bowiem ponad 150 milionów egzemplarzy wszystkich odsłon serii.