Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2015, 09:49

autor: Góral

Need for Speed z wersją trial w EA Access; zobacz 20 minut z kampanii

Firma Electronic Arts udostępniła 10-godzinną wersję trial gry Need for Speed abonentom usługi EA Access. Ponadto w sieci pojawiło się nagranie z pierwszymi 20 minutami rozgrywki.

Choć oficjalna premiera gry Need for Speed na konsolach PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się 3 listopada, abonenci usługi EA Access (dostępna tylko na Xboksie One) mogą się już bawić wersją trial, pozwalającą na około 10 godzin rozgrywki. Wszystkie poczynione w tym czasie postępy będzie można przenieść do pełnej wersji, o ile oczywiście skusicie się na jej zakup. Dodatkowo w sieci pojawiło się nowe nagranie z pierwszymi 20 minutami kampanii. Gra zapowiada się bardzo dobrze, ale fani serii grający na komputerach PC będą mogli to zweryfikować dużo później niż konsolowi koledzy. Need for Speed na blaszakach pojawi się dopiero wiosną 2016 roku, co tłumaczone jest chęcią dopieszczenia tego wydania.

W grze Need for Speed pojawi się ponad 50 samochodów, w tym Ferrari 458 Italia. - Need for Speed z wersją trial w EA Access; zobacz 20 minut z kampanii - wiadomość - 2015-10-29
W grze Need for Speed pojawi się ponad 50 samochodów, w tym Ferrari 458 Italia.
Need for Speed w skrócie:
  • Nowa odsłona popularnej serii gier wyścigowych
  • Ukaże się 3 listopada (w Polsce dwa dni później) na konsolach PlayStation 4 i Xbox One
  • Subskrybenci usługi EA Access mogą bawić się 10-godzinnym trialem

Na szczęście premiera gry na konsolach nie jest zagrożona, gdyż wersja ta została już ukończona i zagramy w nią w następny czwartek. Przypominam jeszcze, że w dniu debiutu tytuł zaoferuje 51 pojazdów, którymi będziemy jeździć w ramach kampanii podzielonej na kilka ścieżek. Oprócz singla projekt zaoferuje także zabawę dla wielu graczy, dzięki systemowi AllDrive. Pamiętajcie też, że Need for Speed - niezależnie czy będziecie jeździć w singlu, czy w multi - wymagać ma stałego połączenia z Internetem.

Need for Speed z wersją trial w EA Access; zobacz 20 minut z kampanii - ilustracja #2

EA Access to płatna usługa firmy Electronic Arts, wykorzystująca model abonamentowy (14,99 zł/miesiąc). Zapewnia ona dostęp do wybranych gier firmy (np. Dragon Age: Inkwizycja i Titanfall) oraz możliwość testowania niektórych produkcji przed ich premierą (jak w przypadku opisywanego dziś Need for Speeda). Wszystko to przeznaczone jest obecnie tylko dla użytkowników konsoli Xbox One.