Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2015, 09:54

autor: Góral

Need for Speed wymagać ma stałego połączenia z Internetem

Na oficjalnym profilu gry Need for Speed w serwisie społecznościowym Twitter zdradzono, że nowa odsłona popularnej serii gier wyścigowych wymagać ma stałego połączenia z Internetem. Dzięki temu otrzymamy ponoć lepsze doświadczenia płynące z zabawy.

Wczoraj okazało się, że Need for Speed - nowa odsłona popularnej serii gier wyścigowych - ukaże się najpewniej w listopadzie bieżącego roku. Dziś mamy kolejne informacje dotyczące tej produkcji. Na oficjalnym profilu tytułu w serwisie społecznościowym Twitter poinformowano, że projekt będzie wymagał stałego połączenia z Internetem. Dzięki temu rozwiązaniu mamy otrzymać więcej możliwości i bardziej satysfakcjonujące doznania płynące z zabawy ze znajomymi. W innym poście potwierdzono, że połączenie internetowe konieczne ma być także na konsolach, ale nie oznacza to, że w produkcji występować będzie tylko multiplayer. Opcja solowa będzie normalnie dostępna, tyle, że w trybie online. Zdradzono też, że gra korzystać ma z dedykowanych serwerów.

Need for Speed – bez Internetu nie pojeździmy. - Need for Speed wymagać ma stałego połączenia z Internetem - wiadomość - 2015-05-29
Need for Speed – bez Internetu nie pojeździmy.

Need for Speed, według wcześniejszych zapewnień deweloperów ze studia Ghost Games, ma być powrotem do korzeni serii, oferując wciągającą historię, duże możliwości tuningowe, nocne wyścigi i nie tylko. W produkcji pojawi się ponoć pięć trybów gry (Tempo, Styl, Budowa, Ekipa i Poza prawem), a zabawa rozgrywać ma się w Ventura Bay, które będzie w pełni otwartą lokacją.

Kolejne szczegóły poznamy za kilkanaście dni podczas targów E3. Nowy Need for Speed ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Seria Need for Speed o jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży gier wideo. Pierwsza odsłona zadebiutowała w 1994 roku, a od tamtej pory otrzymaliśmy mnóstwo kolejnych części, tworzonych przez różne studia. Do sierpnia 2014 roku rozeszło się ponad 150 mln egzemplarzy wszystkich Need for Speedów.