Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2016, 16:51

autor: Góral

NBA 2K17 ukaże się we wrześniu na PS4, XOne, PS3, X360 i PC-tach

Doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi gry NBA 2K17. Produkcja trafi na rynek we wrześniu bieżącego roku w wersji na konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 i PlayStation 3 oraz PC-ty. Twarzą Legend Edition został Kobe Bryant.

Firma 2K Games zapowiedziała kolejną odsłonę sportowej serii NBA 2K. Niestety podzielono się jedynie powyższym zwiastunem oraz kilkoma ogólnymi informacjami – na szczegóły związane z rozgrywką będziemy musieli poczekać. Tak czy siak, NBA 2K17 ukaże się we wrześniu bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. Tytuł dostępny będzie w dwóch wersjach – standardowej oraz przeznaczonej tylko dla najnowszych urządzeń Sony i Microsoftu Legend Edition. Firmowana ona będzie wizerunkiem Kobe’ego Bryanta, a więc słynnego koszykarza zespołu Los Angeles Lakers, odchodzącego dziś na emeryturę. W związku z tym w pudełku znajdziemy następujące rzeczy:

  • plakat Kobe’ego;
  • dwie karty Panini;
  • skórkę Black Mamba na kontroler.

Dodatkowo zestaw uzupełniony zostanie cyfrowymi dodatkami:

  • 30 tysięcy kredytów;
  • MyTEAM Bundle + (trzy paczki z gwarantowanymi kartami Kobe’yego);
  • buty Nike Kobe 11;
  • koszulka Kobe #8 Mitchell and Ness;
  • bluza i nie tylko.
Okładka NBA 2K17: Legend Edition.
Okładka NBA 2K17: Legend Edition.

Na ten moment nie wiemy nic więcej, więc czekamy na dalsze szczegóły. W międzyczasie możecie zaopatrzyć się w ostatnią jak do tej pory odsłonę serii, zatytułowaną NBA 2K16. Produkcja dostępna jest na PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3, Xboksie 360 i PC-tach od września 2015 roku. Gra nie dość, że zebrała wiele pochlebnych opinii, to jeszcze okazała się dużym sukcesem komercyjnym, trafiając do sklepów w pierwszych dniach sprzedaży w ponad 4 milionach egzemplarzy. Oprócz niej firma 2K Games wydała także aplikację mobilną MyNBA2K16, będącą swego rodzaju karcianką.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
NBA 2K17

NBA 2K17