Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2016, 16:51

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

NBA 2K17 ukaże się we wrześniu na PS4, XOne, PS3, X360 i PC-tach

Doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi gry NBA 2K17. Produkcja trafi na rynek we wrześniu bieżącego roku w wersji na konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 i PlayStation 3 oraz PC-ty. Twarzą Legend Edition został Kobe Bryant.

Firma 2K Games zapowiedziała kolejną odsłonę sportowej serii NBA 2K. Niestety podzielono się jedynie powyższym zwiastunem oraz kilkoma ogólnymi informacjami – na szczegóły związane z rozgrywką będziemy musieli poczekać. Tak czy siak, NBA 2K17 ukaże się we wrześniu bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. Tytuł dostępny będzie w dwóch wersjach – standardowej oraz przeznaczonej tylko dla najnowszych urządzeń Sony i Microsoftu Legend Edition. Firmowana ona będzie wizerunkiem Kobe’ego Bryanta, a więc słynnego koszykarza zespołu Los Angeles Lakers, odchodzącego dziś na emeryturę. W związku z tym w pudełku znajdziemy następujące rzeczy:

  • plakat Kobe’ego;
  • dwie karty Panini;
  • skórkę Black Mamba na kontroler.

Dodatkowo zestaw uzupełniony zostanie cyfrowymi dodatkami:

  • 30 tysięcy kredytów;
  • MyTEAM Bundle + (trzy paczki z gwarantowanymi kartami Kobe’yego);
  • buty Nike Kobe 11;
  • koszulka Kobe #8 Mitchell and Ness;
  • bluza i nie tylko.
Okładka NBA 2K17: Legend Edition.
Okładka NBA 2K17: Legend Edition.

Na ten moment nie wiemy nic więcej, więc czekamy na dalsze szczegóły. W międzyczasie możecie zaopatrzyć się w ostatnią jak do tej pory odsłonę serii, zatytułowaną NBA 2K16. Produkcja dostępna jest na PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3, Xboksie 360 i PC-tach od września 2015 roku. Gra nie dość, że zebrała wiele pochlebnych opinii, to jeszcze okazała się dużym sukcesem komercyjnym, trafiając do sklepów w pierwszych dniach sprzedaży w ponad 4 milionach egzemplarzy. Oprócz niej firma 2K Games wydała także aplikację mobilną MyNBA2K16, będącą swego rodzaju karcianką.