Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2016, 10:16

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

NBA 2K17 - pierwszy zwiastun na silniku gry

Firma 2K Games opublikowała zwiastun gry NBA 2K17, na którym zaprezentowano reprezentacje narodowe USA z 1992 oraz bieżącego roku. Poza tym poinformowano, że Dream Teamem będą mogły pokierować osoby składające zamówienia przedpremierowe.

Choć od oficjalnej zapowiedzi gry NBA 2K17 minęło kilka miesięcy, nie poznaliśmy dotąd zbyt wielu nowych szczegółów związanych z tą produkcją. Powoli jednak zbliżamy się do premiery, która odbędzie się 16 września na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych, więc w końcu postanowiono uruchomić machinę marketingową. Pierwszym tego efektem jest publikacja zwiastuna stworzonego na silniku gry. Niestety, jeżeli liczyliście na gameplay, to się zawiedziecie, gdyż na poniższym materiale wideo ukazano tylko reprezentacje narodowe Stanów Zjednoczonych, w tym ekipę olimpijską z 1992 roku, znaną powszechnie jako Dream Team, z Michaelem Jordanem, Larrym Birdem czy też Patrickiem Ewingiem w składzie. Legendarną ekipą zagracie, jeśli zamówicie grę przed premierą.

Oprócz reprezentacji USA z 1992 roku, w grze pokierujemy też drużyną narodową z bieżącego roku, którą również można zobaczyć na dzisiejszym zwiastunie. Co ciekawe, w produkcji pojawi się też Australian Boomers, czyli zespół reprezentujący Australię. Na więcej drużyn narodowych chyba nie ma co liczyć.

Poza tym deweloperzy NBA 2K17 nie chwalą się wielkimi nowinkami, więc zakładamy, że nowa odsłona nie będzie żadną rewolucją względem poprzedniej części i w sumie nie musi być, w końcu cykl od dłuższego czasu nie ma żadnej konkurencji. W związku z tym możemy liczyć na delikatne usprawnienia rozgrywki i ładniejszą oprawę graficzną. Wiemy też, ze powrócą tryby MyGM i MyLeague pozwalające nie tylko brać udział w kolejnych meczach, ale także w rozmaitych aktywnościach związanych z prowadzeniem zespołu, np. w drafcie.

Dream Team pojawi się w NBA 2K17. - NBA 2K17 - pierwszy zwiastun na silniku gry - wiadomość - 2016-08-11
Dream Team pojawi się w NBA 2K17.