Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2014, 12:35

autor: Meehow

Naughty Dog pracuje nad tajemniczą grą klasy AAA

Evan Wells, prezes firmy Naughty Dog, ujawnił, że studio pracuje nad projektem klasy AAA rozmiaru tytułów z serii Uncharted. Gra znajduje się we wczesnym etapie pre-produkcji i nieprędko zostanie oficjalnie zapowiedziana.

  - Naughty Dog pracuje nad tajemniczą grą klasy AAA - wiadomość - 2014-06-03

Evan Wells, jeden z prezesów firmy Naughty Dog, ujawnił w wywiadzie z serwisem Game Informer, że studio pracuje nad projektem AAA rozmiaru tytułów z serii Uncharted. Gra znajduje się we wczesnej fazie pre-produkcji, więc sporo czasu jeszcze upłynie do jej oficjalnej zapowiedzi. Oprócz tego ekipa Naughty Dog zajęta jest tworzeniem The Last of Us Remastered (ulepszonej wersji The Last of Us przeznaczonej na konsole PlayStation 4) oraz zawartości dodatkowej do The Last of Us. Trwają również prace nad czwartą odsłoną serii Uncharted, która dostępna będzie wyłącznie na PS4.

Pod pojęciem wspomnianego tytułu AAA może kryć się kontynuacja zeszłorocznego hitu na konsole PlayStation 3 – The Last of Us. W takim przypadku nie należy liczyć na mocne zaangażowanie ludzi, którzy w znacznym stopniu odpowiedzialni byli za część pierwszą, a mianowicie dyrektora kreatywnego, Neila Druckmanna, oraz dyrektora gry – Bruce’a Straley’a, którzy obecnie zajęci są pracami nad nowym Uncharted, o czym pisaliśmy wcześniej w Serwisie Informacyjnym.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.