Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 12 września 2014, 16:19

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution od dziś w sprzedaży

Od dziś nowa odsłona kultowej serii bijatyk, po raz pierwszy w historii w polskiej wersji językowej, dostępna na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360! Wersja cyfrowa na PC do pobrania od 16 września.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner BANDAI NAMCO Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że od dziś – równocześnie z europejską premierą – w sprzedaży dostępna jest nowa gra z kultowej serii bijatyk pt. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution. Po raz pierwszy w historii serii gra ukazała się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru! Za lokalizację odpowiada wydawca. Premierowy nakład gry, przy zachowaniu standardowej ceny, został wydany w tzw. Edycji Rywali, w której poza grą znajdują się film anime na DVD oraz zawartość do pobrania z trzema unikatowymi kostiumami!

Przygotowana przez mistrzów gatunku bijatyk anime, seria Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm osiągnęła nowy wymiar grywalności. Wszystko to dzięki niesamowitym animacjom i efektom wizualnym, a także dzięki pełnym adrenaliny pojedynkom ninja i wielu nowym postaciom! Nowa mechanika rozgrywki pozwala graczom wykonać widowiskowe ataki combo i łączyć moce do stworzenia niezrównanych technik walki. Poza wymienionymi opcjami na graczy czeka lista aż 100 grywalnych bohaterów!