Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2019, 19:45

Narcos: Rise of the Cartels – pierwsze fragmenty gameplayu

W sieci pojawił się zwiastun gry Narcos: Rise of the Cartels, w którym firma Curve Digital zaprezentowała pierwsze fragmenty rozgrywki. Produkcja stanowiąca adaptację serialu dostępnego na platformie Netflix stawia na turowe potyczki z przeciwnikami.

Firma Curve Digital opublikowała nowy zwiastun gry Narcos: Rise of the Cartels, opartej na licencji kultowego serialu Netfliksa. Materiał wideo prezentuje tło fabularne tej produkcji, a także pozwala spojrzeć na fragmenty rozgrywki. Nim zaprosimy Was na seans, przypominamy, że Narcos: Rise of the Cartels jest dziełem studia Kuju Entertainment; produkcja zmierza na komputery osobiste i konsole, a zadebiutuje zimą bieżącego roku.

W Narcos: Rise of the Cartels przejmiemy kontrolę nad Kartelem z Medellin lub oddziałami DEA, czyli amerykańskiej agencji antynarkotykowej. Akcję będziemy obserwować z lotu ptaka (choć w wybranych momentach kamera przeniesie się za plecy postaci), a filarem rozgrywki będą turowe potyczki z przeciwnikami, podczas których wykażemy się zmysłem taktycznym. Pomimo że grafika nie prezentuje się zbyt okazale, twórcom należy się pochwała za obsadzenie w roli narratora serialowego Pablo Escobara.

Oprawa graficzna raczej nie będzie najmocniejszą stroną gry Narcos: Rise of the Cartels. - Narcos: Rise of the Cartels – pierwsze fragmenty gameplayu - wiadomość - 2019-09-12
Oprawa graficzna raczej nie będzie najmocniejszą stroną gry Narcos: Rise of the Cartels.

Przypomnijmy, że o tym, iż Curve Digital dostarczy produkcję opartą na serialu Narcos, po raz pierwszy usłyszeliśmy w marcu zeszłego roku; w listopadzie poznaliśmy natomiast tytuł oraz garść konkretów na temat Narcos: Rise of the Cartels. Jako że do „jesieni 2019” nie pozostało już wiele czasu, niedługo powinniśmy doczekać się następnej porcji informacji na temat omawianej pozycji.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Narcos: Rise of the Cartels

Krystian Pieniążek

Krystian Pieniążek

Doświadczenie zawodowe zdobywał na łamach nieistniejącego już serwisu, w którym przepracował niemal trzy długie lata. Poza tym studiował kulturoznawstwo na AGH, gdzie lwią część prac zaliczeniowych również poświęcił grom wideo. Współpracę z GRYOnline.pl rozpoczął w sierpniu 2016 roku. Pomimo że Encyklopedia Gier od początku była jego oczkiem w głowie, przez lata był obecny również w newsroomie, a także pojawił się w dziale publicystyki. Niemniej ostatecznie skoncentrował się na Encyklopedii, gdzie nie tylko pracuje jako autor, lecz zajmuje się również technicznym zapleczem. Ponadto prowadzi własny sklep z grami wideo oraz gadżetami growymi i filmowymi, biega (jego największym osiągnięciem są maratony, jednak ma ochotę porwać się na dystans ultra), uprawia kolarstwo, kocha górskie wędrówki, jest fanem nu metalu, interesuje się kosmosem, a także oczywiście gra. Najlepiej czuje się w grach akcji z otwartym światem i RPG-ach, choć nie pogardzi dobrymi wyścigami czy strzelankami.

więcej