Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2019, 19:45

autor: Vergil

Narcos: Rise of the Cartels – pierwsze fragmenty gameplayu

W sieci pojawił się zwiastun gry Narcos: Rise of the Cartels, w którym firma Curve Digital zaprezentowała pierwsze fragmenty rozgrywki. Produkcja stanowiąca adaptację serialu dostępnego na platformie Netflix stawia na turowe potyczki z przeciwnikami.

Firma Curve Digital opublikowała nowy zwiastun gry Narcos: Rise of the Cartels, opartej na licencji kultowego serialu Netfliksa. Materiał wideo prezentuje tło fabularne tej produkcji, a także pozwala spojrzeć na fragmenty rozgrywki. Nim zaprosimy Was na seans, przypominamy, że Narcos: Rise of the Cartels jest dziełem studia Kuju Entertainment; produkcja zmierza na komputery osobiste i konsole, a zadebiutuje zimą bieżącego roku.

W Narcos: Rise of the Cartels przejmiemy kontrolę nad Kartelem z Medellin lub oddziałami DEA, czyli amerykańskiej agencji antynarkotykowej. Akcję będziemy obserwować z lotu ptaka (choć w wybranych momentach kamera przeniesie się za plecy postaci), a filarem rozgrywki będą turowe potyczki z przeciwnikami, podczas których wykażemy się zmysłem taktycznym. Pomimo że grafika nie prezentuje się zbyt okazale, twórcom należy się pochwała za obsadzenie w roli narratora serialowego Pablo Escobara.

Oprawa graficzna raczej nie będzie najmocniejszą stroną gry Narcos: Rise of the Cartels. - Narcos: Rise of the Cartels – pierwsze fragmenty gameplayu - wiadomość - 2019-09-12
Oprawa graficzna raczej nie będzie najmocniejszą stroną gry Narcos: Rise of the Cartels.

Przypomnijmy, że o tym, iż Curve Digital dostarczy produkcję opartą na serialu Narcos, po raz pierwszy usłyszeliśmy w marcu zeszłego roku; w listopadzie poznaliśmy natomiast tytuł oraz garść konkretów na temat Narcos: Rise of the Cartels. Jako że do „jesieni 2019” nie pozostało już wiele czasu, niedługo powinniśmy doczekać się następnej porcji informacji na temat omawianej pozycji.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Narcos: Rise of the Cartels