Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2018, 19:30

Narcos: Rise of the Cartels - nowa gra oparta na serialu Netflixa

Miłośnicy serialu o najsłynniejszym Pawle z Kolumbii mają powody do radości. Curve Digital zapowiedziało właśnie grę Narcos: Rise of the Cartels - strategię turową autorstwa Kuju Entertainment, w której zaopiekujemy się jednym z tamtejszych karteli.

Jeżeli marzyliście o karierze dilera, to zanim spróbujecie w realu, możecie przeprowadzić wirtualną symulację. - Narcos: Rise of the Cartels - nowa gra oparta na serialu Netflixa - wiadomość - 2018-11-16
Jeżeli marzyliście o karierze dilera, to zanim spróbujecie w realu, możecie przeprowadzić wirtualną symulację.

W marcu tego roku informowaliśmy Was, że powstanie gra oparta na jednym z najsłynniejszych seriali produkcji Netfliksa, a mianowicie Narcos. Dziś wiemy, że zapowiedziany tytuł to strategia turowa Narcos: Rise of the Cartels. Na oficjalnej stronie wydawcy, czyli Curve Digital, pojawił się 30-sekundowy trailer gry, za którą odpowiedzialne jest studio Kuju Entertainment. Narcos: Rise of the Cartels ukaże się w trzecim kwartale 2019 roku na PC, Xboksa One i PlayStation 4, a także na Nintendo Switch. W grze będziemy świadkami wydarzeń znanych z pierwszego sezonu serialu.

Netflix zaczyna powoli rozwijać swoje marki za pośrednictwem gier wideo. Jakiś czas temu głośno było o współpracy, jaką popularny serwis streamingowy nawiązał z zamykającym się studiem Telltale Games. Teraz przyszedł czas na serię Narcos. Strategia turowa w świecie zdominowanym przez narkotykowe kartele stanie się zatem pierwszą produkcją na bazie serialu Netfliksa. Poniżej znajdziecie kilka screenów ze zbliżającego się Narcos: Rise of the Cartels.

Narcos: Rise of the Cartels - nowa gra oparta na serialu Netflixa - ilustracja #2
Narcos: Rise of the Cartels - nowa gra oparta na serialu Netflixa - ilustracja #3
Narcos: Rise of the Cartels - nowa gra oparta na serialu Netflixa - ilustracja #4
  1. Oficjalna strona internetowa Kuju Entertainment