Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 listopada 2018, 21:17

autor: "Vergil"

Sins of a Solar Empire Rebellion do zdobycia za darmo

Sins of a Solar Empire: Rebellion, czyli samodzielne rozszerzenie do kosmicznej strategii typu 4X z 2008 roku, opracowane przez studio Ironclad Games, to kolejna produkcja udostępniona za darmo w Humble Store. Rozdawnictwo towarzyszy rozpoczęciu wielkiej jesiennej wyprzedaży w sklepie.

Humble Bundle po raz kolejny oddaje w ręce każdego chętnego darmową produkcję. Tym razem mowa o Sins of a Solar Empire: Rebellion, czyli samodzielnym dodatku do Sins of a Solar Empire – kosmicznego RTS-a wzbogaconego o elementy strategii 4X. By dodać go do swojej kolekcji, należy przejść pod ten adres, zalogować się na swoje konto w Humble Store i umieścić go w koszyku. Kolejnym krokiem jest finalizacja transakcji (i zasubskrybowanie newslettera, jeśli nie zrobiliście tego wcześniej). Otrzymany później kod można aktywować na Steamie. Standardowo należy się pospieszyć, gdyż od chwili, w której są pisane te słowa, do zakończenia promocji pozostały niecałe dwie doby.

Mod Sins of a Galactic Empire przenosi grę do uniwersum Star Wars. - Sins of a Solar Empire Rebellion do zdobycia za darmo - wiadomość - 2018-11-16
Mod Sins of a Galactic Empire przenosi grę do uniwersum Star Wars.

Sins of a Solar Empire: Rebellion zadebiutowało w czerwcu 2012 roku, po czterech latach od premiery podstawowej wersji gry. Na tle pierwowzoru tytuł wyróżnia się przede wszystkim za sprawą znacznie lepszej oprawy graficznej – choć oryginalne Grzechy Imperium Słońca zestarzały się dość wyraźnie, Rebelia wciąż wygląda dobrze. Poza tym dodatek wprowadził trzy nowe frakcje (grupy rebeliantów, które oderwały się od dotychczasowych stron konfliktu) i powiązane z nimi drzewka rozwoju, a także niewidziane wcześniej okręty.

Sam schemat rozgrywki nie odbiega w znaczący sposób od tego, do czego przyzwyczaiły nas inne produkcje tego typu. W trakcie zabawy zajmujemy się więc dyplomacją, budową kolonii, a także toczeniem bitew na dużą skalę. Z czasem otrzymujemy dostęp do rozmaitych ulepszeń, które przechylają szalę zwycięstwa na naszą stronę. Warto odnotować, że podobnie jak „podstawka”, Sins of a Solar Empire: Rebellion to przede wszystkim multiplayerowa pozycja. Mimo to samotnicy także znajdą tu coś dla siebie, gdyż z myślą o nich przygotowano pojedyncze scenariusze.

  1. Sins of a Solar Empire – oficjalna strona internetowa
  2. Sins of a Solar Empire: Rebellion za darmo w Humble Store