Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 września 2019, 20:27

autor: "Vergil"

Endless Space Collection do zdobycia za darmo

Endless Space: Collection czeka na zdobycie za darmo. Mowa o pakiecie zawierającym podstawową wersję gry Endless Space oraz dodatek zatytułowany Disharmony. Z dodaniem tej pozycji do swojej biblioteki trzeba się spieszyć, gdyż mamy na to zaledwie dwie doby.

Klienci Humble Store mogą zdobyć za darmo następną produkcję. Endless Space: Collection, bo o niej mowa, to pakiet zawierający podstawową wersję gry Endless Space, a także rozszerzenie zatytułowane Disharmony. By dodać tę pozycję do swojej biblioteki, wystarczy przejść pod ten adres, zalogować się na swoje konto i umieścić ją w koszyku. Następnie czeka nas finalizacja transakcji (i zasubskrybowanie newslettera, jeśli dotychczas tego nie zrobiliśmy). Kod, który otrzymujemy w dalszej kolejności, trzeba aktywować na Steamie. Standardowo, warto się pospieszyć, gdyż promocja potrwa jeszcze przez niecałe dwie doby.

  1. Endless Space: Collection za darmo w Humble Store

Korzystając z okazji przypominamy, że w Humble Store wciąż trwa wyprzedaż End of Summer Sale, która dobiegnie końca 16 września.

Endless Space: Collection to nie lada gratka dla domorosłych imperatorów. - Endless Space Collection do zdobycia za darmo - wiadomość - 2019-09-12
Endless Space: Collection to nie lada gratka dla domorosłych imperatorów.

Endless Space jest kosmiczną strategią turową typu 4X z 2012 roku. Produkcja zabiera nas w odległą przyszłość, a pozwala przejąć kontrolę nad jedną z ośmiu cywilizacji dążących do dominacji nad całą galaktyką. Podczas rozgrywki zajmujemy się eksploracją kosmosu, badaniem ciał niebieskich i dbaniem o ekonomiczne oraz technologiczne aspekty funkcjonowania naszego wschodzącego imperium; poza tym musimy zajmować się kwestiami związanymi z rozwojem armii, którą prowadzimy do boju z siłami nieprzyjaciela. A skoro o wrogach mowa – nie jesteśmy skazani wyłącznie na walkę z innymi nacjami, gdyż możemy również zawierać z nimi sojusze, handlować bądź prowadzić wymianę zarówno dóbr technologicznych i surowców, jak i całych układów planetarnych. Dopełnieniem tego wszystkiego są rozbudowane możliwości modyfikacji statków kosmicznych, a także bohaterowie, którzy wzorem gier RPG reprezentują odmienne klasy postaci i posiadają własne drzewka rozwoju.

Endless Space: Disharmony wprowadza starożytną rasę znaną jako Harmony, która próbując zapewnić sobie przetrwanie, stanowi śmiertelne zagrożenie dla pozostałych frakcji. Oprócz możliwości objęcia nad nią dowództwa, add-on wprowadza nowe typy myśliwców i bombowców, przynosi zmiany w mechanizmach inwazji na planety, a także zapewnia dostęp do nowych bohaterów.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Endless Space
  2. Endless Space – poradnik do gry
  3. Kosmiczna cywilizacja – recenzja gry Endless Space