Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 września 2019, 21:01

autor: aadamus

Geoff Keighley ujawnia termin imprezy The Game Awards 2019

Poznaliśmy datę piątej edycji The Game Awards. Organizator imprezy – Geoff Keighley – zdradził, że odbędzie się ona 12 grudnia w Microsoft Theater w Los Angeles.

„Growe Oscary” zostaną rozdane 12 grudnia. - Geoff Keighley ujawnia termin imprezy The Game Awards 2019 - wiadomość - 2019-09-12
„Growe Oscary” zostaną rozdane 12 grudnia.

The Game Awards uznawane jest za jedną z najbardziej prestiżowych imprez związanych z elektroniczną rozrywką. W czasie trwania ceremonii przyznawane są nagrody określane mianem „growych Oscarów” oraz prezentowane są teasery nadchodzących produkcji. Dziś organizator imprezy – Geoff Keighley – zdradził, że tegoroczna edycja odbędzie się 12 grudnia w Microsoft Theater w Los Angeles.

Dodatkowo Keighley opublikował krótkie oświadczenie, w którym przyznał, że poświęcił ostatnie osiem miesięcy na rozmowę z deweloperami, by poznać ich punkt widzenia oraz dowiedzieć się, co motywuje ich do tworzenia. Poinformował także, że w najbliższym czasie poznamy kolejne szczegóły piątej edycji The Game Awards.

Nagrody The Game Awards przyznawane są w kilkudziesięciu kategoriach. Produkcje nominowane są przez jury składające się przedstawicieli kilkudziesięciu serwisów i organizacji branżowych, wśród których po raz drugi znajdą się reprezentanci serwisu GRYOnline.pl. Jednak nie tylko od ekspertów zależy ostateczna decyzja o zwycięzcach The Game Awards. Pod uwagę brane są także głosy publiczności, która po ogłoszeniu nominacji może wskazywać swoich faworytów poprzez oficjalną stronę internetową oraz wybrane media społecznościowe.

Warto wspomnieć, że najważniejszą statuetką przyznawaną w czasie The Game Awards jest Gra Roku (Game of The Year). Ubiegłorocznym laureatem nagrody w tej kategorii było God of War.