Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2019, 10:50

autor: AlexB

Nakręcono ostatnią scenę The Last of Us Part 2

Ostatnia scena The Last of Us: Part II została nakręcona – taką informację podał na Twitterze Neil Druckmann, czyli wiceprezes i dyrektor kreatywny w studiu Naughty Dog. Data premiery tytułu wciąż jednak nie jest znana.

Studio Naughty Dog obecnie specjalnie nas nie rozpieszcza, jeśli chodzi o oficjalne materiały z gry The Last of Us: Part II. Jak wynika z wpisów na Twitterze Neila Druckmanna, czyli wiceprezesa i dyrektora kreatywnego twórców takich serii, jak Uncharted czy Crash Bandicoot, ekipa była ostatnimi czasy zajęta przechwytywaniem ruchów aktorów na potrzeby przerywników filmowych. Ten etap najwyraźniej dobiegł już końca, co zostało oznajmione w poniższy sposób.

Nieco wcześniej swoją pracę na planie zakończyła Laura Bailey, czyli jedna z bardziej rozchwytywanych amerykańskich aktorek dubbingowych, która w świecie gier zasłynęła między innymi kreacjami półwampirzycy Rayne w serii BloodRayne oraz Mary Jane Watson w niedawnym Spider-Manie od Insomniac Games. Ponadto ostatnio dowiedzieliśmy się, że w grze ujrzymy Travisa Willinghama, którego głos możecie kojarzyć z poprzedniej części The Last of Us, oraz rapera o pseudonimie Logic. Na razie nie wiemy, w jakich konkretnie bohaterów wcieliła się cała trójka, choć jak zdradził Druckmann, Bailey odegrała jedną z jego ulubionych postaci.

W The Last of Us: Part II nie zabraknie emocjonujących przerywników filmowych. - Nakręcono ostatnią scenę The Last of Us Part 2 - wiadomość - 2019-04-18
W The Last of Us: Part II nie zabraknie emocjonujących przerywników filmowych.

The Last of Us: Part II jest obecnie jedną z najbardziej oczekiwanych gier, o czym świadczą chociażby wyniki naszego niedawnego plebiscytu. Trudno się temu dziwić. Ostatecznie jest to kontynuacja bardzo ciepło przyjętej gry akcji z 2013 roku, która sama w sobie zapowiada się intrygująco. Wystarczy wspomnieć efektowny gameplay zaprezentowany podczas ubiegłorocznych targów E3 oraz obietnice twórców dotyczące chociażby roli towarzyszy czy zmian w mechanice, w tym w systemie ulepszeń broni, którego ekran przez chwilę pojawił się w materiale filmowym przygotowanym przez Naughty Dog z okazji Dnia Kobiet (via OnlySP).

Niestety, wciąż nie wiemy, kiedy The Last of Us: Part II będzie miało swoją premierę. Jak jednak zdradził Gustavo Santaolalla, czyli kompozytor muzyki do gry, może to nastąpić wcześniej niż nam się wydaje.

  1. Oficjalna strona gry The Last of Us: Part II
  2. The Last of Us 2 wygląda aż zbyt pięknie
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
The Last of Us: Part II

The Last of Us: Part II