Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2019, 10:58

autor: Aquma

Konsolowe The Sims 4 ze wsparciem dla myszy i klawiatury

Najnowsza aktualizacja The Sims 4 wprowadziła wsparcie dla myszy i klawiatury do konsolowych wersji gry. Gracze mogą korzystać z dowolnego modelu sprzętu peryferyjnego.

Konsolowe The Sims 4 otrzymało wsparcie dla pecetowych urządzeń peryferyjnych. - Konsolowe The Sims 4 ze wsparciem dla myszy i klawiatury - wiadomość - 2019-04-17
Konsolowe The Sims 4 otrzymało wsparcie dla pecetowych urządzeń peryferyjnych.

Wydawca Electronic Arts poinformował, że najnowsza łatka dla konsolowych edycji The Sims 4 wzbogaciła grę o wsparcie dla myszy i klawiatury. Aktualizacja została udostępniona na Xboksie One oraz PlayStation 4 i umożliwia korzystanie z dowolnych modeli wspomnianego sprzętu peryferyjnego. Wystarczy podłączyć urządzenie do portu USB konsoli. Gracze otrzymali też możliwość dostosowania ustawień czułości oraz wybrania profilu sterowania dla osób leworęcznych.

Klawiatura i myszka z pewnością ułatwią zabawę w The Sims 4. Aż dziw bierze, że twórcy wpadli na ten pomysł dopiero teraz – po kilkunastu miesiącach od premiery – szczególnie, że w przypadku omawianego tytułu nie trzeba się martwić o kwestię równowagi rozgrywki (to problem, który pojawia się przy strzelankach nastawionych na rywalizację). Ostatecznie, lepiej późno, niż wcale – cieszy fakt, że w ostatnich miesiącach konsole stają się bardziej otwarte na alternatywne metody sterowania.

Patch poprawia też sporo błędów i dodaje trochę nowej zawartości do produkcji EA Maxis. Pełną listę zmian znajdziecie pod tym adresem.

  1. The Sims 4 – strona oficjalna
  2. Electronic Arts – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Sims 4

The Sims 4