Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 24 lutego 2016, 10:53

autor: Adrian Werner

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Plants vs. Zombies 2, Trials Frontier i Wayward Souls)

Witajcie w nowej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Plants vs. Zombies 2, Real Racing 3, Special Tactics Online, Trials Frontier czy Wayward Souls.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store i Google Play.

Plants vs. Zombies 2

Zaczynamy od Plants vs. Zombies 2. Ta popularna strategia tower defense otrzymała aktualizację, która wprowadziła drugi rozdział mini-kampanii osadzonej w czasach współczesnych – zyskaliśmy więc szesnaście nowych poziomów. Ponadto dzięki łatce powróciły dwa klasyczne zombiaki z pierwszej części, a lista roślin uległa wydłużeniu o trzy nowe sadzonki. Możemy także wziąć udział w bitwie typu battle royale przeciwko Doktorowi Zombossowi – starcie toczy się na przestrzeni wielu epok.

Real Racing 3

Z kolei jeden z najlepszych mobilnych symulatorów jazdy, czyli Real Racing 3, otrzymał aktualizację odtwarzającą legendarne zawody Daytona 500. Aby to umożliwić dodano oczywiście ten tor do gry, powiększając tym samym listę licencjonowanych tras do siedemnastu. Ponadto możemy rywalizować z takimi legendami jak Joey Logano, Chase Elliott, Kevin Harvick czy Matt Kenseth.

Special Tactics Online

Warto także zwrócić uwagę na patcha wydanego do strategii Special Tactics Online. Wprowadza on ostatnie etapy kampanii dla pojedynczego gracza i ulepsza wypuszczone wcześniej misje. Dodano nowe typów granatów oraz możliwość korzystania z toporków. Gruntownie przebudowano system potyczek, tak aby był bogatszy taktycznie, ale jednocześnie prostszy w obsłudze. Podmieniono także modele postaci na bardziej szczegółowe.

Trials Frontier

Natomiast najnowsza aktualizacja do Trials Frontierwprowadziła do gry nowy motocykl w postaci KTM 500-EXC, który jest pierwszą maszyną należącą do nowej kategorii „legendarnych jednośladów. Ponadto dodano nowy event, koncentrujący się na czystych wyścigach, a lista tras uległa wydłużeniu o kilka dodatkowych pozycji.

Wayward Souls

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy opowiedzieć jest ta, jaką otrzymało Wayward Souls, czyli chyba najlepsze mobilne RPG akcji. Wprowadziło ono tzw. tryb gauntlet, z  sześciopoziomowym lochem o ekstremalnie wysokim poziomie trudności, zaprojektowany z myślą o bardzo szybciej rozgrywce. Natomiast lista możliwych to wytresowania zwierzaków powiększyła się o jaskiniowego kraba. Ponadto wprowadzono masę poprawek zbalansowania rozgrywki.

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej