Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2018, 22:50

Nadjeżdża Trials Rising

Firma Ubisoft i studio RedLynx zapowiedziały Trials Rising, czyli nową odsłonę cyklu zwariowanych motocyklowych zręcznościówek. Produkcja zmierza na pecety oraz konsole i zaoferuje dużo zabawy zarówno samotnym graczom, jak i osobom preferującym multiplayer.

Seria Trials powraca do czasów współczesnych. - Nadjeżdża Trials Rising - wiadomość - 2018-06-11
Seria Trials powraca do czasów współczesnych.
TRIALS RISING W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: RedLynx
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: zręcznościówka
  4. Platformy: PC, XONE, PS4, Switch
  5. Data premiery: luty 2019 r.

Wydawałoby się, że wszystkie niespodzianki przygotowane przez firmę Ubisoft na targi E3 wyciekły na długo przed konferencją. W rzeczywistości wydawcy udało się jednak utrzymać kilka rzeczy w tajemnicy. Dzięki temu zostaliśmy mile zaskoczeni zapowiedzią Trials Rising, czyli nowej odsłony popularnego cyklu motocyklowych zręcznościówek studia RedLynx.

Autorzy zdecydowali się na porzucenie futurystycznych klimatów Trials Fusion i postapokaliptycznych realiów mobilnego Trials Frontier. Gra Trials Rising zaoferuje nam powrót do czasów współczesnych. Zwiastun pokazuje, że pod względem mechanizmów zabawy produkcja pozostanie wierna poprzednim odsłonom. Grafika wykonana zostanie więc w 3D, ale rozgrywka toczyć się będzie w dwóch wymiarach.

Tradycyjnie naszym celem ma być głównie dojechanie do mety w jednym kawałku. Nie będzie to łatwe, gdyż mapy wypełnione zostaną pułapkami, przeszkodami oraz innymi niebezpieczeństwami, a ich pokonanie wymagać ma nie tylko zręczności, ale również sprytu.

Gra zaoferuje więcej tras, niż jakakolwiek wcześniejsza odsłona cyklu. Będziemy mogli bawić się samotnie lub w multiplayerze - lokalnym oraz przez Internet. Nie zabraknie także opcji ścigania się z „duchami” innych graczy. Dostępny ma też być tryb kooperacyjny Tandem Bike, w którym dwie osoby pokierują jednym motocyklem.

Kooperacyjny tryb tandemu zapowiada się przezabawnie. - Nadjeżdża Trials Rising - wiadomość - 2018-06-11
Kooperacyjny tryb tandemu zapowiada się przezabawnie.

Ponadto nie zabraknie opcji modyfikowania wyglądu zawodników i maszyn oraz dzielenia się z resztą społeczności takimi kreacjami.

Trials Rising zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Premiera zaplanowana została na luty 2019 roku. Wydanie gry poprzedzą beta-testy i zapisy na nią ruszyły już na oficjalnej stronie.

  1. Oficjalna strona gry