Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 grudnia 2020, 15:57

autor: "Vergil"

Trials Rising za darmo do pobrania w ramach Ubisoft's Happy Holidays

Firma Ubisoft udostępniła za darmo drugą produkcję w ramach akcji Ubisoft’s Happy Holidays. Mowa o Trials Rising – motocyklowej zręcznościówce z 2019 roku.

W ramach promocji Ubisoft’s Happy Holidays firma Ubisoft udostępniła za darmo drugą grę. Po Starlink: Battle for Atlas tym razem padło na Trials Rising. By zdobyć ów tytuł, należy przejść pod ten adres, potwierdzić platformę sprzętową oraz zalogować się na swoje konto Ubisoft Connect. Warto się pospieszyć, gdyż mamy na to jedynie dobę.

Podobnie jak poprzednie części serii, Trials Rising to szalona zręcznościówka, w której obserwując akcję z boku, przejmujemy kontrolę nad motocyklistą. W trakcie zabawy pokonujemy różnorodne trasy upstrzone pułapkami, przeszkodami i innymi niebezpieczeństwami; wszystko to sprawia, że dotarcie do końca każdej z nich nie jest prostą sprawą. Gra pozwala przy tym na zabawę zarówno w pojedynkę, jak i w trybie multiplayer. Co ciekawe, ten ostatni umożliwia nie tylko rywalizację, lecz również współpracę dwóch osób kierujących zawodnikami dosiadającymi motocykl typu tandem.

  1. Trials Rising za darmo