Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2014, 08:18

Nadchodzi Marvel Heroes 2015

Za kilka dni gra Marvel Heroes obchodzić będzie pierwsze urodziny. Z tej okazji opublikowana zostanie potężna aktualizacja, które wprowadzi sporo nowych elementów i ulepszeń, jak również przemianuje produkcję na Marvel Heroes 2015.

4 czerwca oparte na modelu darmowym z mikropłatnościami sieciowe RPG Marvel Heroes, obchodzić będzie pierwsze urodziny. Z tej okazji autorzy, czyli ludzie ze studia Gazillion Entertainment, szykują sporą aktualizację, która poprawi jakość gry i mocno rozbuduje jej zawartość. Łatka przemianuje także projekt na Marvel Heroes 2015. Rok temu premiera nie do końca się twórcom udała, ale od tego czasu wypuścili wiele patchy, które zmieniły grę na lepsze. Nowa nazwa ma to oddawać i zachęcić graczy do dania tytułowi drugiej szansy. Czy okaże się to skuteczne przekonamy się za trzy dni. Do tego czasu pozostaje oglądanie przygotowanego z tej okazji zwiastuna.

Filmik zapowiada wprowadzenie przygód pozwalających na zmierzenie się z demonem imieniem Surtur i jego sługusami. Starcia z nimi będą miały postać raidu, przygotowanego z myślą o graczach, których postacie osiągnęły maksymalne poziomy doświadczenia. Aktualizacja wprowadzi także równoległy system rozwijania bohaterów nazwany Omega, pozwalający na gromadzenie specjalnych punktów i wydawanie ich na odblokowywanie nowych typów umiejętności. Wśród nowości znajdą się także ulepszenia bezpieczeństwa handlu przedmiotami, dzienne misje, Osiągnięcia oraz nagrody przyznawane za regularne logowanie się na konto. Warto wspomnieć, że na 4 czerwca planowany jest także start otwartej bety wersji przeznaczonej na komputery Mac.

Nahodzi Marvel Heroes 2015 -aktualizacja, która zmieni tytuł gry i wprowadzi sporo ulepszeń - ilustracja #1

W niedawnym wywiadzie szef studia David Brevik przyznał, że żałuje, że w zeszłym roku jego zespół zaprezentował Marvel Heroes jako ukończoną grę, zamiast wzorem wielu innych studiów wystartować z wielomiesięczną otwartą betą akceptującą mikropłatności. Produkcji brakowało wtedy jeszcze sporo do ideału, a zarówno gracze, jak i recenzenci mają znacznie większe oczekiwania wobec tytułów, które przestają być określane mianem bety. Jednocześnie Brevik jest dumny z tego, co udało się jego studio osiągnąć do tej pory i ma nadzieję, że osoby, które porzuciły grę na wczesnym etapie dadzą jej teraz drugą szansę.

  1. Marvel Heroes – oficjalna strona gry

Marvel Heroes to zręcznościowe RPG osadzone w popularnym uniwersum tytułowego wydawnictwa komiksowego. Gra pozwala wcielić się w kilkudziesięciu najsłynniejszych superbohaerów, takich jak Kapitan Ameryka, Hulk, Iron Man, Thor, Spiker Man, Wolverine, Daredevil czy Deadpool. Każdy z nich posiada oczywiście własny zestaw unikalnych mocy i umiejętności.

Mechanizmy rozgrywki zainspirowane zostały m.in. serią Diablo, co nie dziwi, gdyż David Brevik był jedną z głównych sił napędowych stojących za dwoma pierwszymi odsłonami tego cyklu, jak również jednym z założycieli studia Blizzard North