Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2016, 18:09

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Na Nintendo NX ukaże się Call of Duty: Bloodlines i Beyond Destiny?

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje od osoby, która ujawniła wcześniej istnienie technologii IllumiRoom od Microsoftu i gier Pokemon X / Y. Według niej na konsolę Nintendo NX ukażą się Call of Duty: Bloodlines, a także gry z serii Destiny i Skylanders.

Na Nintendo NX ukaże się Call of Duty: Bloodlines i Beyond Destiny? - ilustracja #1

W sieci pojawiły się kolejne plotki związane z projektami ze stajni Activision i konsolą Nintendo NX. Warto je przytoczyć, gdyż pochodzą z tego samego źródła, które we wcześniejszych latach donosiło m.in. o IllumiRoom od Microsoftu czy też grze Pokemon X / Y. Oczywiście nie oznacza to, że przedstawiane w dalszej części wiadomości szczegóły okażą się prawdziwe, ale kto wie?

Przede wszystkim Geno twierdzi, że nową odsłoną Call of Duty będzie produkcja o podtytule Bloodlines, która oczywiście pojawi się na rynku jesienią bieżącego roku. To akurat nie byłaby żadna niespodzianka, ale tytuł ukazać ma się także na konsoli Nintendo NX, co pokrywałoby się z wcześniejszymi plotkami na temat premiery nowego sprzętu japońskiego koncernu – podobne informacje dotarły do nas w styczniu i kilka dni temu. Urządzenie miałoby też otrzymać nową część popularnej serii Skylanders (premiera również jesienią bieżącego roku).

Ponadto być może Nintendo NX doczeka się na początku 2017 roku kompletnej wersji, czyli najpewniej z wszystkimi wydanymi dodatkami, gry Destiny. Niewykluczone także, że na nowej konsoli zadebiutuje Beyond Destiny – kontynuacja rzeczonej produkcji, zaplanowana na końcówkę przyszłego roku. Oprócz tego w 2017 roku pojawić ma się także gra Spider-Man: The First Avenger, wyprodukowana przez studio Platinum Games, które współpracowało już z Activision przy okazji Transformers: Devastation i Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan.

Wszystko to z pewnością brzmi ciekawie, ale czy to faktycznie prawda przekonamy się dopiero za jakiś czas.