Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2016, 10:32

autor: Góral

Kingdom Come: Deliverance nie ukaże się latem; zobacz gameplay z bety

RPG Kingdom Come: Deliverance od studia Warhorse miało ukazać się na komputerach osobistych latem bieżącego roku, ale tak się nie stanie. Produkcja pojawi się w późniejszym czasie od razu na PC-tach i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Na kanale Gizimoo86 w serwisie YouTube pojawiło się nowe nagranie, prezentujące kilkanaście minut rozgrywki z wersji beta gry Kingdom Come: Deliverance. Na opublikowanych fragmentach ukazano m.in. zabawę w trakcie dnia i nocy, jazdę konną, walkę, dialogi itd. Jeżeli więc interesujecie się tym projektem, to z pewnością warto rzucić okiem. Niestety mamy też złe wieści, gdyż premiera gry została opóźniona. Produkcja miała się ukazać na komputerach osobistych latem bieżącego roku, ale tak się nie stanie. Tytuł pojawi się na rynku w późniejszym czasie (deweloperzy dalej celują w 2016 rok) i zadebiutuje od razu na wszystkich docelowych platformach sprzętowych, czyli konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz PC-tach.

Jeżeli nie chce się Wam czekać, to cały czas możecie załapać się do beta testów. Wystarczy, że zamówicie wersję komputerową na oficjalnej stronie. Najtańsza edycja kosztuje 49,99 dolarów, a więc około 198 zł. Oczywiście dostęp do wczesnego wydania mają także osoby, które zainwestowały odpowiednią kwotę podczas zbiórki pieniędzy na grę w serwisie Kickstarter.

Kingdom Come: Deliverance nie ukaże się latem; zobacz nowy materiał wideo - ilustracja #1
Kingdom Come: Deliverance nie ukaże się latem; zobacz nowy materiał wideo - ilustracja #2

Kingdom Come: Deliverance to pierwszoosobowa gra RPG, w której przenosimy się do czasów średniowiecza. Podczas rozgrywki wcielamy się w młodego mężczyznę o imieniu Henry, którego wioska została zniszczona, a on sam poprzysiągł zemstę na oprawcach.

Tytuł na tle innych RPG-ów wyróżniać ma się m.in. dokładnie odwzorowanym realiom historycznym, w związku z czym podczas rozgrywki nie spotkamy fantastycznych istot i potworów. Zabawa będzie nieliniowa i umożliwiać ma nie tylko wykonywanie zadań głównych i pobocznych, ale także wielu innych rzeczy. Główną atrakcją ma być jednak zaawansowany i realistyczny system walki.