Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 sierpnia 2014, 13:19

Na jakie gry MMO najmocniej liczycie? RozMMOwa o nadchodzących „pogromcach WoW-a”

ArcheAge czy EverQuest Next? A może Black Desert? Czy któraś gra zostanie wreszcie okrzyknięta „pogromcą WoW-a”? Kto wie, może zwycięzcą wśród zapowiedzianych MMO okaże się… Warlords of Draenor? A Wy na które MMORPG czekacie?

Wiele osób po Black Desert spodziewa się prawdziwej rewolucji w gatunku. - Na jakie gry MMO najmocniej liczycie? RozMMOwa o nadchodzących „pogromcach WoW-a” - wiadomość - 2019-02-06
Wiele osób po Black Desert spodziewa się prawdziwej rewolucji w gatunku.

W bliżej przewidywalnej przyszłości pojawić ma się kilka ciekawych gier MMO. Wiele osób zwróciło już uwagę na Black Desert, koreańskie dzieło o pięknej oprawie graficznej, a to za sprawą rozbudowanego system kreacji bohatera. Wcześniej, bo jeszcze w tym roku, ukaże się wyczekiwany ArcheAge – niedługo będziecie mieli okazję przeczytać wyczerpującą zapowiedź tego sandboksowego MMORPG-a. Świetnie i innowacyjnie zapowiada się także EverQuest Next. Trudno nie wspomnieć również o dodatku do króla gatunku – World of Warcraft: Warlords of Draenor.

A Wy czekacie szczególnie na jakieś MMO? Liczycie na to, że któraś z nich przełamie trochę już wyeksploatowany schemat gier MMO?

Na jakie gry MMO najmocniej liczycie? RozMMOwa o nadchodzących „pogromcach WoW-a” - ilustracja #2

RozMMOwy to mini-cykl, w którym poruszać będziemy aktualne tematy dotyczące wszelakich massive’ów, po to, aby usłyszeć o Waszych doświadczeniach i przeczytać Wasze opinie. Po krótkiej, wakacyjnej przerwie wracamy do debaty.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.